Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak reggeli étkezés valakinek...

Csak reggeli étkezés valakinek bevált? Van aki úgy fogyott le?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy több zsírt éget a szervezet, ha naponta csak egyszer étkezünk. Valamilyen török módszer. Nem koplalva persze, hanem hogy reggelire bevinni egyszerre a napi kalóriát, és többet nem enni aznap.

2021. dec. 6. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Jobban jársz, ha az adagot 5 részre osztod és ötszörre eszed meg, nem lesz vércukor szint esés miatt éhségrohamod.
2021. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ne, ezt ne csináld.nekem van egy mondásom: nem az étel hizlal, hanem a mozgáshiány élet. Ahogy az első is írta, az egy jó módszer, ha 5 részre osztod a kajcsit és mindig eszel kicsit. Ezzel nem csapod be a szervezeted, ha éhezteted magad, akkor a lz utána bevitt táplálék inkább zsíradék forájában fog felhalmozódni.
2021. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Inkább többször kevesebbet, beosztod
2021. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ekkora baromságot még nem hallottam. Gondolkozni kellene.
2021. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ugy inkabb csak raktarozni fogsz.. jol irjak szedd tobb kisebb reszre. Nameg sportolj heti 3-4x1 orat
2021. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
46%
Egyél rendesen naponta legalább 5ször a sanyargatás sokáig nem fog működni
2021. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik OMAD étkezést követnek, aminek meg vannak a bizonyított jótékony élettani hatásai de

1.) nem mindenkinek válik be

2.) először max 12-16 órás böjtöket lehet tartani, nem 24 órásat

3.) nagyon jól ki kell találni, hogy abban az egy étkezésben mi lesz, nem lehet hasraütésszerűen valamit enni ami benne van a kalóriakeretben.

Így, a semmiből ebbe belevágni butaság.

2021. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Jó nagy hülyeség napi egyszer túlenni magad, aztán másnap reggelig êhezni. Garantált falási rohamokat okoz, amit rettenetesen nehéz kontrollálni. Így további hízáshoz vezethet.

Napi 3-4 êtkezéssel, egészségesebb ételekkel, mértéktartással, rendszeres mozgással simán le lehet fogyni éhezés nélkül.

2021. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Én olyat csináltam hogy napi kétszer ettem, de akkor bármit és így nem fogytam de úgy sikerült fogynom hogy napi 5-4 szer ettem diétásan
2021. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

én csináltam hasonlót, de nem omadot (napi 1x étkezés) hanem 20 óra nem evés, 4 órás étkezési ablak. pontosan ugyanúgy fogytam vele mint mikor enélkül csak simán tartottam a kalóriakeretem


és ha nem vagy annyira jrátas diétában, tápanyagokban, rost, vitamin stb forrásban, akkor én is azt ajánlom, hogy először 1-2 hté egészséges étkezés, utána 1-2 hét 16-8 időszakos böjt, utána 1-2 hét 20-4 órás böjt és utána lehet kipróbálni. és bizony azt a (pl) 2000 kcalt nem egy egész 32 centis pizzából kell bevinni, hanem annak borzasztó pontosan kitaláltnak kell lennie.

2021. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!