Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vettem egy uj elektromos...

Vettem egy uj elektromos merleget ami tegnap fel kiloval mutatott tobbet,ma mar masfel...mig a mechanikus meg mindig ugyanazt mutatja,melyik teved?

Figyelt kérdés
2021. dec. 20. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Válassz egyet és azokat hasonlítsd egymáshoz.


A súlyod is mindig ugyanolyan állapotban mérd (reggel, wc ugan, evésivás előtt) és azt tudod hasonlitani. Csak akkor lehet báemit hasonlítani, ha minden más korulmeny ugyanolyan.


Egyébként ha jól vannak elhelyezve, vizszintes talajre es ugyanugy allsg ra akkor tenyleg nem lehet tudni. Ha a havyomanyos merleg regebbi akkor az a rossz, mert ezek elallitodnak idovel.

2021. dec. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyfelől mindegy melyik téved, nem a tényleges tömeged számít fogyókúra szempontjából, hanem a változás mértéke.

Ami pedig a fent tapasztalt pontatlanságot illeti, mindig ugyan ott volt a mérleg? Csak mert az elektromosak kifejezeten érzékenyek arra, ha nem egyenletes alattuk a talaj, vagy nem ugyan olyan kemény a padló alattuk a két mérésnél. pl kövön és műpadlón jó eséllyel mást fog mutatni.

2021. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Az elektromos mérlegek össze-vissza mérnek. Ha egymás után háromszor (egy időben, elmozdítása nélkül) ráállok, 1,5-2 kiló különbségeket mér. Pedig fürdőszobában, kövezeten van, nem szönyegpadlón.
2021. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elektromos nekem is csak mindig másodjára mutat jót. Már többször becsapott, mert nekem elsőre kevesebbet szokott mérni. Az egy jó taktika, ha elmozdítod, visszateszed, illetve nem állsz rá egyből, hanem megnyomod a lábaddal, leveszed, majd mikor beállt 0-ra, rápattansz.
2021. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!