Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, de az emésztő...

Hízni szeretnék, de az emésztőrendszeremet nem szeretném gallyra vágni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Igazából nem szeretném kigyúrni magam, elég ha szedek fel némi többletsúlyt, mert elég sokat fogytam mostanában, lassan a ruhám is mind nagyon lesznek rám.

Elég ha zsírosabb kajákat fogyasztok?


2021. dec. 30. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Kaloriabazis appot tudom ajánlani. Nem csak fogyni lehet kaloriaszamoassal. Iktass be plusz egy etkezest. Ihatsz alkoholmentes sort es uditoket, tejet vagy kakaot. Egy liter plusz 500 kcal naponta!
2021. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Én sütiznék, pizzáznék, délutántól.

Több majonéz, szalámi, banán, zsíros tej, Nutella, stb.

2021. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy normálisan étkezel, akkor csak hozzácsapnék egy reggeli tömegnövelő turmixot (rengeteget találsz a neten, egészségeseket is)
2021. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én, amikor ilyen helyzetben voltam, akkor naplóztam az étkezéseim, számolgattam a kalóriát, összetételt. A nassolást és egészségtelen dolgokat kihagynám.
2021. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ehyel jo minosegu etleket csak tobbet (gabonak, zoldsdgek, gyumoclsom, durum teszta, tk kenyer, huvelyesek, olajos magvak, zsirosabb husok)

Fokozstosan tudod novelni heti 100zal a kaloriabeviteled mig be nem allsz a celodra

2021. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Nyers tej+vaj+sajt.

Húsok sok belsőség.

0 szénhidrát+cukor max. banán de abból se sokat.

2021. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!