Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az a dukan diéta? Kinek...

Mi az a dukan diéta? Kinek volt hatásos volt? Mennyi idő alatt sikerült leadni a kilókat? Mennyit fogytatok vele?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

[link]



újabb szarság...

2010. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elolvatam, baromság. A 2. szakaszt csináld addig, míg el nem éred a kívánt súlyt - tulajdonképpen semmi újat nem mondott, nagyon leegyszerűsítve (mert a szervezetnek szénhidrátra is szüksége van, csak nem mindegy, milyenre és mennyire!) a sikeres és viszonylag normális fogyókúra alapja. Tök fölösleges az első szakasz, viszont annál egészségtelenebb.

Az meg baromság, hogy a 4. szakasz megelőzi a visszahízást, ha visszatérsz az eredeti táplálkozási szokásaidhoz, mindenképpen visszahízol, hiszen eredetileg is attól híztál meg - valószínűleg nem véletlenül.

2010. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Megnéztem a kedvedért.Sima fehérje diéta,csak a szénhidrátmegvonás drasztikusabb.Testépítők még szálkásításnál is esznek kevés ch-t reggelihez és edzés után.

Uh sima plágium diéta,csak új néven.Ha ilyesmi érdekel testépítő oldalakon keress szálkásító étrendet!

2010. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. szept. 10. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Nekem tetszik ez a diéta.Túl sok az okos ember itt.Semmi nem jó egy pár főnek,ami nem a testépítő oldalakon található meg.
2010. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem is jónak és betarthatónak tűnik a diéta. Régóta keresem a magyar nyelvű könyvet és most végre rátaláltam úgyhogy hamarosan indul a nagy fogyásom :-) szorítsatok!

A magyar nyelvű könyvet pedig itt találtam ha érdekel valakit:


[link]

2012. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Dukan diéta egy silány módszer.


Egyrészt nem egészséges, másrészt hosszú távon sem célszerű.


Bizonyították, hogy a zsírmentes túlzott fehérjefogyasztás káros, de ehhez nem is kell tudósnak lenni, elég ha valaki 2-3 napig csinálja és megtapasztal egy nagy fáradtsági érzetet, kedvtelenséget, erőtlenséget, gyenge szellemi teljesítményt, stb.


Nem a Hollywoodi celebek után kell menni, akik reklámozzák ezt a diétát, ugyanis egy részük még bele se kezdett ebbe a diétába ( de azért a lóvé jól jött nekik a reklám miatt ), másrészt azok akik valójában csinálták, ők korlátozott ideig csinálták csak, aztán leálltak vele és mindezt személyi edzővel és dietetikussal, akik profik abban, hogy miként fogyókúráztassanak sztárokat úgy, hogy azok ne patkoljanak el valamilyen hiányban.


A sztárok amúgy is köztudottan mindenféle diétát bevállaltak az idők során. Bámulatosan fogytak is súlyos kilókat rekordidő alatt és aztán az egész világ elé tárták nagyszerű eredményeiket. Azt is tudjuk viszont, noha ez ritkán jut eszünkbe, hogy a sztárok közül hány drogfüggő és gyógyszerfüggő alakult ki.

Ne akarjunk rájuk hasonlítani.


Amikor kitört ez a forradalmi diéta, akkor én is elolvastam doktor Dukan eredeti könyvét, pusztán kíváncsiságból, és nem volt nagy meglepetés azt olvasni, hogy Dukan úr a diéta követőinek szigorúan nem ajánl intenzív testmozgást, nagyjából fél óra napi sétát ajánl kizárólag.

Ez vicces.

Milyen értelme van egy olyan diétában bízni, amely még annyi energiát sem biztosít, hogy az ember egy óráig képes legyen sétálni ? Annyira egyértelmű volt még Dukan számára is, hogy a diétája nem követhető azok számára, akik fizikálisan aktívak, ezért inkább azzal nyugtatta a követőit, hogy csak nyugodtan pihenjenek a diéta alatt és ha van kedvük, akkor sétáljanak el a sarokig és vissza.

2013. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!