Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippek falásroham ellen?

Tippek falásroham ellen?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyanokat hogy egyél többször meg stb. Mert ezek nem vállnak be. Olyat is hallottam hogy van aki be parfümözje a nyelvét, és utána hanyingere lesz, de ezt őszintén nem csinálnám szívesen.
2022. jan. 31. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok zöldség, a rost laktató.

Egyél lassan felszívódó ételeket.

Parfümöt, meg ilyen ökörségeket jobb hagyni.

2022. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Amennyiben valóban nem éhezteted magad, nem egy normális mennyiségű étkezést nevezel falásrohamnak és nem is az akaraterőddel van gond, akkor pszichológust javaslok.
2022. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Hát 16evesen nagyon nincs rá pénzem..
2022. jan. 31. 11:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Mit és mennyit eszel? Mennyit mozogsz? Milyen magas vagy és mennyi a testtömeged? Mit falsz fel, mikor falásrohamod van?


Ha szűkös az anyagi keret, de támogató a család, akkor vegyetek neked száraz hüvelyeseket: bab, sárgaborsó, lencse stb. Ezek jól telítenek, és ahhoz képest nincs benne sok kalória.


De ha édességből zabálsz be, annak az árából sok káposzta, répa, fagyasztott zöldborsó, zöldbab kijön (ezekből olcsó fajtával számolva).

2022. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát az van hogy főleg az édességeket, és a gyors kajákat szoktam fel fallni, igen próbáltam már ezeket a gyümölcs, zöldség, bab meg ilyenek. Viszont azzal van a baj hogy ezeket meg is eszem, aztán ugyanúgy van falasi rohamom..
2022. jan. 31. 11:46
 6/12 anonim válasza:
100%

Én is küzdöttem a falásrohamokkal. Nálam az volt a probléma, hogy az ételekkel próbáltam csökkenteni a belső űrt, a magányt. És utána pedig bulimiás lettem.

Falásrohamoknak sok esetben lelki okai vannak.

2022. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És mi vált be?
2022. jan. 31. 11:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
erot kell venned magadon. mikor radjon az eves, akkor csinalj valami mast. igyal vizet pl. nem azert jon rad nyilvan, mert ehes vagy, tehat nem kotelezo kajaval csillapitanod. talalj valamit amit eves helyett ilyenkor tudsz csinalni
2022. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is az étrendedet kell jól kialakítanod. Egyél normál mennyiségű ételt és azokat amiket szeretsz. Nem kell salátán meg csirke-rizs hülyeségekkel sanyargatnod magad.

Ha ezután is úgy érzed hogy falásrohamod van, akkor érdemes elkezdened önvizsgálatot végezned hogy mi az ami nálad kiváltja mindezt. Olvasgass a témában, nézz videókat ezzel kapcsolatban. Nem egyszerű ebből kimászni, az biztos. Nagyon fontos a gyógyulni akarás és a türelem.

2022. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

6-os vqgyok

Szakemberhez fordultam

Mert ha mélyebb lelki ok van a háttérben, akkor hosszabb távon nem fog az segíteni, hogy vissza fogod magad az evésben, aki volt már benne, az érti

Az éhes lélek gyógyítása c.-ű könyv hasznos lehet elolvasni

2022. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!