Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a fogyókúr...

Hogyan kezdjek neki a fogyókúrának? 23/l

Figyelt kérdés
Jelenleg semmit nem sportolok, 164 cm vagyok és 57 kg. 5 évvel ezelőtt 46 kg voltam. Nem szeretnèk újra annyira vékony lenni, de 6-7 kilót le szeretnék fogyni. Nem vagyok édesszájú, nem igazán nassolok. A chipset eleve nem szeretem, néha becsúszik természetesen egy kis csoki, pizza, meki, de nem napiszinten. Nem eszek fehér kenyeret èvek óta. Sajnos nem nagyon szoktam reggelizni, ellenben este 9-10 óra felé vacsorázom és éjfél körül fekszem le aludni. Szeretnék konditerembe járni, de nem tudom, hogy álljak neki.

2022. febr. 4. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ne fogyókúrázz, hanem válts életmódot. :)
2022. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
de nem kel fogynod ppnt jó a súlyod..
2022. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne! Mennyi?
2022. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia járj napi 3-5 ször kondiba,de ha veszel kézi súlyzós otthon is edzhetsz. Ne egyél cukros,olajos, zsíros kajákat, csak akkor egyél amikor éhes vagy. És egyél sok fehérjét. És így egy idő után, lehet súlyra nem látsz majd változást, de formásabb leszel.
2022. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem reggelizel az egyáltalán nem probléma és az sem, hogy estefele eszel többet. A kalória számít illetve a fehérjebevitel.(testkompozíciót nézve)


Abban a tekintetben szerencsés vagy, hogy intuitív módon viszonylag jól táplálkozol, csak egy picit vagy nagyobb többletben mint kellene (ha én nem számolnék pl kalóriát azonnal felrántanék magamra 10 kg zsírt)


Valószínűleg mint ahogy mások is leírták előttem, ha heti 2-4 alkalommal eljársz kondizni meghozza az eredményt. Egy szép lassú testkompozícióváltozást elérve adsz le zsírt és szedsz fel izmot egyszerre.


Ha viszont kiakarod maxolni az eredményeket érdemes kalóriát számolni, telefonos aplikációval gyerekjáték, de természetesen nem kötelező.


Az viszont neccesebb kérdés, hogy hogyan kell kondiban edzeni. Itt célszerű segítséget kérni mert azért annyira nem könnyű.

2022. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!