Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elértem a kívánt testsúlyt....

Elértem a kívánt testsúlyt. Elég minden másnap egy óra mozgás, hogy ilyen maradjak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ésszerűen eszel mellette akkor igen. nem kell több diéta, de a mekizést, pizzázást, éjjeli sütizést csak ritkán iktasd be. gyümölcs,zöldség,fehérje maradjon minél több, lakj jól nyugodtan, de ne térj vissza ahhoz az életmódhoz, amitől elhíztál
2010. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ja, és gratulálok !!!! (alig várom,hogy én is ott legyek ahol te vagy most)
2010. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem tudod így meghatározni. érezned kell, hogy amennyit eszel, ahhoz mennyit kell mozogni. De inkább találj valami olyan mozgást, amit szívesen csinálsz, hogy ne azt számold, hogy jaj, már megint mozognom kell valamit, mert hosszú távon az tarthatatlan.
2010. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mozgás jó,de írd fel egy füzetbe,hogy most mennyi ch-t viszel be egy nap,és ha hízni kezdenél,akkor tudod majd,hogy mitől is van.És gratulálok!
2010. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. szept. 12. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!