Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 kg feleslegem van, nagyon...

40 kg feleslegem van, nagyon nehezen indul be a fogyásom. Ez esetben segíthet zsírégető tabletta?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem el nagyon odafigyelni arra, hogy mit eszem. Napi 1800 kcal, 4-5 étkezésre bontva, figyelek a fehérje-ch-zsír arányra. Gondoltam arra, hogy veszek bioteches zsírégető tablettát, hátha segítene beindítani a fogyást. 1 kg sem ment le eddig. Szerintetek?

Hormonális problémám nincs.


2022. márc. 8. 13:02
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
Adj még időt magadnak. Esetleg csökkents a kalórián még.
2022. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, hogy elkezdtem komolyan edzeni, és már nem az volt a célom, hogy fogyjak, hanem hogy egészségesebb legyek és erősödjek. Onnantol nem görcsöktem a fogyáson, habár nekem is lassan indult, viszonyt 2 év után már nagyon sokat izmosodtam és fogytam.
2022. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*mármint az elmúlt 2 évben
2022. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem ne egyél.Igyál paradicsomlevet,repalevet chilivel.Nehéz megállni de az használ a legjobban.Bajod nem lesz tőle.Nekem is kb ennyi feleslegem volt augusztusban.Jó azért azóta ettem én is valamit.🙂🙏De most vagyok 86kg.Es most már tudom,hogy lehet normálisan kajalni .De meg fogyni akarok 8-10kg-t.Inkább megállom még addig.Néha nem könnyű,de egy idő után raerzel es egyáltalán nem lesz nehéz.Ez használ a legjobban nem az,ha a kalóriakat szamolod
2023. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Azóta már csak 10 kg feleslegem van :)

Köszi a válaszokat.

2023. jan. 16. 21:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Szép munka, gratula :)
2023. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!