Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás nélkül is csökkenthető...

Fogyás nélkül is csökkenthető a narancsbőr?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyan embernél akin van azért zsír(160/60 nő) , ha csak edz akkor csökkenhet vmennyire? Vagy mindenképp a zsírt is le kell nagyjából dolgozni előtte?
2022. márc. 24. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Az edzéssel is lehet fogyni, csak jóval lassabban, mint diétával. A hatásos a kettő együtt lenne.

Mi akadályoz abban, hogy kevesebb szénhidrátot egyél, vagy ne nassolj, üdítőzz?

2022. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Fogyással se.
2022. márc. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Főleg a helyes étkezéssel csökkenthető. A fogyás a mennyiségen múlik, ez meg a minősegen. Hagyd el a feldolgozott dolgokat, csökkentsd az eat outot, és az édességeket és nagy eséllyel pár héten belül halványodni fog
2022. márc. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Narancsbőr a zsírszövet anatómiai felépítésétől van, így eltüntetni nem tudod, mivel összenyomásra megjelenik. Csökkenteni a zsírréteg kisebbítésével lehet, ill. a pangó víz kimozgatása is hasznos, erre jó pl. a vákuummasszázs.
2022. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem úgy sikerül minimalizàlni, hogy figyelek a szénhidrátra. Rengeteg folyadèk 4l minimum. Néhanapján edzés. Masszírozás. És fürdésnél tengeri sóval dörzsölöm a testemet, gumikesztyűben.
2022. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom a 2-es válaszoló miért lett így lepontozva, én nádszálvékony vagyok, gyakorlatilag egy óvodás nehezebb nálam, de folyamatosan fogyok akaratom ellenére és mégis van narancsbőröm.
2022. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: merta többség összekeveri a narancsbőrt a hájas, nem feszes bőrrel.
2022. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!