Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a norbi pékségb...

Mennyibe kerül a norbi pékségben az update cukor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Marha drága, asszem olyan 2000 ft körül van fél kiló.
2010. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem érzitek úgy, hogy ez egy kissé paradoxon?
2010. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én norbi módszerrel fogytam, de nem vettem ilyen hülyeségeket. Nincs update cukor, csak édesítő. Az meg ki tudja, miből van, műanyag vagy sem.

Vegyél nyírfacukrot, ha nagy a súlytöbbleted, ha kicsi, akkor egyél mézet vagy finomítatlan nádcukrot. Ezekkel legalább nem mérgezed magad.

2010. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy van már neki egy természetes cukra és erre gondoltam, nem az édesítőre:


http://www.youtube.com/watch?v=ijuZ1v2czKE&feature=related

2010. szept. 15. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:
na ekkora kamut sem láttam még
2010. szept. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon drágák a Norbis cuccok... Jól csinálja, ne érts félre, szeretem mindkettőjüket, vannak is DVD-k, rendszeresen tornázom. Csak túlzásnak tartom az árakat.

De hidd el, nem Norbi kell a fogyáshoz, hanem elhatározás!!!

2010. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

"utolsó" vagyok, akinek "üzent" a kérdező


Ugyan már, szerinted Norbi sz*rta a spanyol viaszt is? Nincs más természetes cukor, csak ami amúgy is létezett, Norbi kiválasztott egyet, rányomta a portréját meg 50%-ot árban a fotó nélküli termékekhez képest.

De ha ez téged megnyugatat, nyugodtan vedd meg. Nagyobb bajod nem lesz tőle, mint hogy kevesebb pénzed marad kajára, ami szintén elősegíti a fogyást. :)

2010. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"utolsó"!

Na nem ilyen durván mondva,de igazad van. Ugyanazt a terméket árulja, mint amit egyébként is megvehetsz, csak épp sokkal drágábban. Ez az egész egy üzlet, aki a kereskedelemben dolgozik, és konyít egy kicsit a marketinghez, az tudja...

Amúgy fogyni csakis odafigyeléssel lehet és megvalósítható "normál" termékekből is fele annyi pénzért...

2010. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!