Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka Add Önmagad 1....

Rubint Réka Add Önmagad 1. részével fognak vékonyodni a combjaim?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha vastagodna mert az a célom az egész tornával hogy a lábaim feszesebbek és vékonyabbak legyenek... Szóval szerintetek? Van valakinek tapasztalata? Heti hányszor csináljam hogy legyen eredmény?
2010. szept. 16. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Rubint+Schobert kuka!
2010. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi kalóriát eszel, és mennyi fehérjét.

Ha sokat eszel, akkor fennáll a veszély, hogy izmosodni fogsz, vastagodni. Viszont ha kevesebb kalóriát eszel meg mint amennyi kellene, akkor a zsír fog lemenni rólad.

Én tudom, én is elkezdtem sportolni, de mivel nem diétáztam, izmosodtam és vastagodtam tőle. Miután elkezdtem diétázni, két hét múlva már vékonyabb volt a combom, úgy hogy nem is erőltettem a sportot annyira.

2010. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nincs súlyfeleslegem szerintem... 166 cm vagyok és 54 kg.

Csak formálódni szeretnék, nem diétázni. Szerintem nem eszem olyan sokat... De meg nem tudnám mondani, hány kalóriát eszem egy nap ^^'

2010. szept. 16. 16:11
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a súlyod. Így elég, ha 37-szer csinálod. A 38-tól már pilincka lábaid lennének.
2010. szept. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hogyhogy 37-szer? Ezt nem értem...
2010. szept. 16. 16:27
 6/18 anonim ***** válasza:
Jajmár vazzeg, de te írtad, hogy VÉKONYODNI akarsz a combodból! VÉKONYODNI két féleképpen lehet, ha zsírod van, vagy ha izmod van, amit le akarsz adni. Neked mid van? Ha zsír van a combodon, akkor diéta kell, ha meg izomból akarsz vékonyodni, akkor meg ne csinálj semmit. Sporttól maximum vastagodni fog a combod, vékonyodni nem.
2010. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tehát a sport akkor tök felesleges? >_<... Hát persze.
2010. szept. 16. 17:03
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy a combod vékonyodásáról beszélek? Persze, hogy nem felesleges a sport, sőt, szükséges, de annyit fogj fel, hogy: a combod két okból lehet vastag.


1) Ha zsír van rajta, és azért vastag. Ekkor diétázni kell, különben a sporttól vastagodni fog, mert a zsír mellé még izmos is lesz.


2) Ha izom miatt vastag, akkor meg épp combra nem szabad gyúrni, mert akkor MÉG vastagabb lesz.


Ezt fel tudod fogni? Ugyanez volt velem is, és nekem a diétától lett a combom 3 centivel vékonyabb, amikor meg diéta nélkül aerobikoztam + bicikliztem, akkor a combom még vastagabb lett az izom miatt.

2010. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, hagyd, szerintem fogyatékos a kérdező, nem bírja felfogni amit mondasz.


Kérdező, te meg aerobikozz sokat combra, lehetőleg zabálj jó sokat, aztán amikor az izomtól még vastagabb lesz a combod, nézhetsz hülyén.

2010. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Megköszönném a segítséget, így igazából persze nem nagyon látom értelmét, azért természetesen köszi.

Igen, értem mit akarsz, de miért ilyen hangnemben kell válaszolni? Rögtön felhúzod magad, remek...

Viszont nem mondtam, hogy vastag a combom. Csak szeretném, ha vékonyaBB lenne, mint már az eredei kérdésnél ezt megemlítettem. Nem igazán hiszem, hogy túl sok zsír lenne rajta, mert nem vagyok kövér, és nem, szerintem nincs túlsúlyom, persze te nyilván jobban tudod. Izmos se lehet nagyon, mert nem erőltettem eddig a sportolást, néha eljártam futni de ennyi.

Az utolsónak pedig annyit, hogy NEKED meg aztán végképp nem mondtam semmi bunkót (bár szerintem az előző válaszolónak sem, de mindegy), talán zavar hogy a világon vagyok, vagy minek írsz nekem ilyeneket?

2010. szept. 16. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!