Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg nagy lehet...

Most akkor tényleg nagy lehet a hasam ?? Vagy csak puffadás?

Figyelt kérdés
Baratnommel voltunk üdülni, és reggeli után úgy döntöttünk elmegyünk egyet fotozkodni olyan del körül. Lettek jo kepek meg minden, de egy páron esküszöm olyan mintha 1-2 hónapos terhes lennék 😂 alapjáraton 36-38as gatyat hordok és S-és felsoket, a combom normálisan néz ki a képeken mar-mar vekonyan, de 1-2 kepen a bordzsekim mögül ki látszik a hasam..de nem ilyen teljes nagy has, hanem tudjatok csak így az alja gömbölyű, utána bemelyedes(lapos) majd jön a mellem…kicsit elszomorodtam azoktól a képektől, mert ha belenézek a tükörbe akkor lapos teljesen a hasam…lehet csak fel voltam fujodva aznap? És csalóka? Full napfényben készültek a fotók… Veletek is volt ilyen? Sportos embernek is lehet ilyen néha a fotókon a hasa?( Ha nem beállított a kep )
2022. máj. 8. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
plusz kicsit felülről lett fotozva
2022. máj. 8. 21:15
 2/6 A kérdező kommentje:
hozzateszem 1-2 napja nem tudtam elmenni a wc-re nagy dologra akkor🤣
2022. máj. 8. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van hasa. Aki nagyon vékony azon kifejezetten meglátszik egy jóízű ebéd, vagy 2 nap székelés nélkül.
2022. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Készült pár szar fotód, és rögtön a gyk fogyókúrás topikjában kötsz ki?


Kultúrember verőfénys déli napsütésben amúgy nem fotóz, nincs értelme, pocsék képek lesznek belőle. Mondjuk a hasad valszeg nem ettől látszott ki, csak a puffadástól.

2022. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a modelleknek (xxs) is van hasa ha olyan pozícióban vannak, pl ülnek. tele van ilyennel a net

étkezés után, főleg ha szénhidrátdús akkor ideiglenesen a szervezet több vizet raktároz egy lapos hason az is meglátszik

rengeteg oka lehet a testképzavaorn kívül is hogy éppen akkor nagyobb a hasad

2022. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ember nincs, akinek mindig lapos lenne a hasa. Mármint ha az ember eszik, akkor normális, hogy nagyobb a hasa, de egy nagyon vékony embernek is lehet hasa, ha leül, stb. De akár menstruáció környékén is puffadhat ez ember.. rengeteg oka lehet. Ez olyan természetes. Őszintén, ez engem meglep, hogy van, aki még sosem tapasztalta magán, hogy "igen, bizonyos pozíciókban nagyobb a hasam", illetve azt, hogy evés után is normális ez.
2022. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!