Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csakis nők vannak itt,...

Miért csakis nők vannak itt, akik fogyni vágynak és van csapatszellemük? (Rajtam kívül. ) :DD

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert a férfiak nem dőlnek a kardjukba, ha felszednek néhány kilót. Itt megragadnám az alkalmat, hogy megjegyezzem: a nőknek sem kellene...
2010. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő, ugyanúgy két kategória van: aki nem tesz semmit és aki tesz. A különbség annyi, hogy a nők jobban elfogadják a segítséget, a támaszt, a férfiak jóval büszkébbek ennél szerintem, legalábbis bátyámból kiindulva. Így vagy neki esnek maguktól, vagy inkább nem. Szerencsére bátyám is belátta, ha együttműködünk, sokkal hatékonyabbak vagyunk. Ha ő sír, hogy latyakos időben nincs kedve, akkor én parancsolok rá, hogy már pedig de, ha én sírok, hogy unom a csirkemellet, bíztat, s végül együtt kitalálunk valami más ételt :).
2010. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért akar az is fogyókúrázni, akinek nincs miből (és általában koplalással, ami ártalmas)?
2010. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Harmadik: ez a kérdés engem is foglalkoztat, ugyanúgy, mint az, hogy miért kell azt feltételezni, hogy aki fogyni akar és nő, akkor az biztos, hogy vékony egyébként :D.
2010. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23:38 Ha valaki ír kilót és magasságot, abból lehet közelíteni, én ezekre gondolok. :-)
2010. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23:38 Ja és a másik kedvencem, amikor fogyókúrás "csodaszerekben" keresik a megoldást.
2010. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert a nők jobban törődnek az alakjukkal,sztem ez tény.

Bár nem mindegyik,de van olyan is aki túlzásba viszi,és csak azzal törődik.

A férfiak nem is szeretik ha kioktatják őket,meg ha megmondják nekik hogy mit csináljanak:D ezért nem is kérdezik..:P

2010. szept. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a férfiak azok nem írkálnak ide ha fogyni vágynak, hanem utánaolvasnak neten 1-2 fogyókúrának.

Legalábbis a barátom így szokta.


De aztán ennyiből ki is fújt nála a dolog, mert amikor arra kerül a sor hogy hozok neki salátát, akkor kiakad.


Így a salátát megeszem én, én aki amúgy is 55 kiló vagyok. Ő meg aki 100-on felül van neki a saláta nem ennivaló. Neki csak normális kaja kell, lehet az pizza, makaróni, pörkölt tésztával, husi klumlival...

2010. szept. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Na igen, sem koplalni, sem vegakaján tengődni nem vagyunk hajlandóak, inkább több/intenzívebb edzés, de a húsról (és általában a gyorskajákról) nem mondunk le. Mondjuk benne van az is, hogy a főzési tudományunk kimerül a pizzarendelésben :))

Megtennétek, hogy lepontoztok, 0-ás akarok lenni, köszi.

2010. szept. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

mert a férfiak nem bírnak salátákon élni, nem szeretik ha megmondják nekik, hogy mit egyenek, csináljanak, általában a férfiak nem vékonyak, hanem izmosak szeretnének lenni, ahhoz meg kell az étel

a vékony férfi nem férfias (szerintük)

aki nagyon vékony, az már egyből b*zi..

a férfiak többet és nehezebbet dolgoznak, kell az energia

de az én véleményem, hogy a férfi ne salátán éljén, és a nő sme

persze nem azt modnom hogy egész nap zabáljon, de ne vigye túlzásba )hozzáteszem én is eszek salátát) de azért ne betegesen menjünk át a fogyásba

normális, minőségi ételek, és sport, és ennyi, de sneki se sanyrgassa magát, mert sajnos a nőkben nagyobb a megfelelési kényszer

2010. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!