Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legegyszerűbb módja a...

Krisz19 kérdése:

Mi a legegyszerűbb módja a zsírégetésnek étrend változtatás és edzés nélkül?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 08:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Ennek a kérdésnek nincs értelme, mert ilyen nem létezik. Nyilvanvaló Ha nem teszel érte semmit, nem fog égni a zsír. Ennyi.
2022. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha minél hűvösebbre állítod a fűtést/légkondit, miközben nem öltözöl fel jobban. Így több energiára lesz szükséged a normál testhőmérséklet tartásához és fogyhatsz is vele, már ha erre vonatkozott a kérdésed.
2022. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Lehet edzeni úgy, hogy nem "külön" edzel, hanem beiktatod a normál napodba. Én bevezettem, hogy nem járművel megyek haza, hanem hazagyalogolok pár kilométert, gyorsgyaloglásban, magas szívritmussal. Vettem egy pulzusmérős olcsó órát, az ilyenkor kijelzi, hogy a szívritmusom a zsírégetés tartományban van.


De mondjuk én ezt csak kiegészítésként csinálom, futok is mellette párnaponta, meg egyéb edzést is csinálok. Szerintem ne a megúszásra játsszál.

2022. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Zsirleszívás.
2022. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nyilván ha nem teszel érte semmit a zsír nem fog magától elszublimálni, de van egy egyszerű kis edzés, amely talán segíthet. TikTokon nagyon sokszor feljön a for youmba a vákumozás. Rá is kereshetsz, úgy talán vki jobban el tudja magyarázni. Én pár hete csinálom és egyébként érzem, hogy segít (az első hónapban edzéseknél általában így van, hogy csak érzed aztán majd látszani is fog), de majd meglátjuk működik-e. A lényeg az, hogy naponta 2x (reggel-este a legjobb) 4-5 alkalommal megismétled ezt: behúzod a hasad amennyire csak tudod és 30 mp-ig úgy tartod. Keress rá, az a biztos! Egyébként meg zsírleszívás, azt már mondták. Ha hülyeséget mondok (amire nagy esély van) kérem vki javítson ki!
2022. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Maradjon az étrend, de változzon drasztikusan a mennyiség. :)
2022. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!