Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hashajtót szedek, az...

Ha hashajtót szedek, az mennyit segít a fogyásban, és mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Helló,

Szóval, nekem nincs sok időm edzésre(nem csak mondom,meg lustaság tényleg alig lenne időm,egész nap elfoglalt vagyok,este meg már hulla fáradt.)

Viszont fogynom kéne minél hamarabb min.8 kilót kb.

arra gondoltam hashajtót szednék,emellett most is diétázom,amikor az időm engedi edzem egy fél órát kb.,

De hallottam arról h a gyomrom ki fog készülni(ez mennyire igaz..?),max.2 hétig szedném ,ez érne valamit??

Volt aki hashajtóval fogyott?Tapasztalatok?


2010. szept. 20. 01:09
1 2
 1/15 BeerHunter ***** válasza:
100%

Hát látom te sem voltál ötös biológiából.

Hashajtót szeded 2 hétig, jupí. Minden átszalad rajtad, rohangálsz a retyóra, rosszabb esetben súlyosan kiszáradsz.

Ha vesztesz, maximum vizet vesztesz, meg egy darabot az immunrendszeredből.

Reggel eddz.

Kevesebbet egyél, mint amennyit elégetsz. Ez a nagy titok.

2010. szept. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
AZONNAL KÖPD KI A HASHAJTÓT! EZ NEM VICC!! TÖNKREVÁGJA A BÉLBOLYHOKAT, ÉS NEM FOG TUDNI FELSZIVÓDNI AZ ÉTEL ÉS ÉHENHALSZ!!!!!!!!!
2010. szept. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hashajtóval kiszáradni fogsz, kirepedezik a végbélnyílások, esetleg összecsinálod magad, és a beleid is kikészülnek.

azt az időt, amit a retyón töltenél, tölthetnéd mozgással is.

2010. szept. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Oké,köszönöm a válaszokat!

Hát úgy néz ki marad a kevés sport inkább meg a diétám.

Kíváncsi voltam,mit válaszoltok esetleg vannak-e tapasztalatok,de ami eddig jött válasz az alapján akkor nem fogok szedni.köszi még1×

2010. szept. 20. 05:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy a hashajtózás visszaütő dolog. Beveszed, és a beled sokkal gyorsabban mozog, mint általában, ergo sokkal gyorsabban emészted meg a kaját. ;)
2010. szept. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ehgyomorra fogyasszal gyogynoveny teat, nagyon sok tisztito teat lehet kapni, s amikor igy iszod, akkor hatni is fog.

Igy termeszetes modon elered azt, hogy fogyjal.


A mezei-zsurlo, csalan tea jo, de vannak a herbarianak kifejezettem "merlegtelinito" teai, amik ebben segitenek es igy nem fogsz artani a szervezetednek sem.

2010. szept. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A hashajtotol tenyleg le fogsz fogyni - tonkremegy az egeszseged, szepen meghalsz ido elott, es en meg egyetlen eltemetett csontvazat sem lattam kovernek.

A fogyasnak egyetlen titka van, hogy kevesebb kaloriat viszel be, mint amennyit felhasznalsz. Pl. 1500-1600 kalorianal ne egyel tobbet egesz nap, es le fogsz fogyni. Figyelj a sok zoldseg-gyumolcs fogyasztasra, es probald meg kiiktatni a cukrozott-edesitozott dolgokat (tehat edesites nelkul idd a teat, ne egyel semmilyen sutemenyt, fagylaltot-jegkremet-kompotot, semmilyen hasonlot. Az edesitoszeres eteleket-italokat is keruld!!! Ne igyal, csak vizet, es abbol is szensavmenteset. Ne egyel disznohust, marhabol is csak nagyon sovanyat, de legjobb, ha csak halat vagy csirket-pulykat BORE NELKUL, sok zoldsegkorettel eszel - tehat semmi sultkrumpli. Es figyeld a kaloriat, napi 1500-1600-nal ne legyen tobb. Le fogsz fogyni :)

Sok sikert, drukkolok!

2010. szept. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Délután 3 óra után ne egyél gyümölcsöt, se zöldséget, csakis délelőtt és délután 3ig. Ne spórolj vele, egyél belőlük sokat, amennyi csak jól esik, ha nagy étvágyú vagy, de semmiképp se egyél este ilyeneket, mert a gyümölcsök meggátolják az egész nap elfogyasztott ételek feldolgozását. Ez estére vonatkozik. Ja és reggelizz, de ne egy valamiből sokat, hanem többmindenből keveskét. Mert amit megeszel reggel, annak a feldolgozása fűti a testedet, ami aztán az egész nap elfogyasztott ételt elégeti. Ja, és el ne felejtsd, hogy reggelinél fél liter vizet meg kell innod, de nem szénsavasat, hanem csapvizet, vagy szénsavmentes ásványvizet. Mindig legyen nálad ásványvíz, és mikor nassolhatnékod van, igyál egy jót az üvegből. De el ne feldd a rendszeres étkezést. Sokan azt hiszik, hogy ez badarság, de a reggelit nem csak a kisgyerekek ijesztgetésére találták ki. Ennél fontosabb étkezés nincs. Első a reggeli!
2010. szept. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Tiszta h ülye vagy.
2010. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nos... nekem péntek óta hasmenésem van, de nem hashajtótól, hanem mert valószínűleg ételmérgezésem van. Enni nem bírok, egy kevés rántott levest ettem (az bent maradt), meg ezen felbuzdulva üres főtt krumplit, az szépen ki is jött. Szóval bőven 300 kalória alatt vagyok.

Kíváncsi vagy az eredményre? 2, azaz kettő kg "fogyás", ennek egy része víz, a másik részét ne részletezzük. Közben kopog a szemem az éhségtől és baromi gyenge vagyok, dolgozni sem bírtam bemenni.

Mire számítok? Még 1-2 nap koplalás, addigra meggyógyulok, utána hipp-hopp visszahízom a "leadott" 2 kilót, és hozzá még vagy ötöt (jojó effektus), pedig hidd el, hogy baromira nincs kedvem hozzá.

Kettőnk közt egy különbség van: te szándékosan csinálnád magaddal, nekem meg pechem volt.


Amúgy igen, a hashajtó tönkreteszi a bélbolyhokat, ezzel tönkremennek a beleid meg az emésztésed (a gyomrod nem hiszem), valamint mellékhatásként ha abbahagyod, folyamatos szorulással fogsz küzdeni.


Úgyhogy szerintem gondold meg.

2010. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!