Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen hogyan...

Narancsbőr ellen hogyan tovább? (Kép)

Figyelt kérdés

Járok edzeni,masszazsra,sokat iszom,viszont intenzív álló munkát végzek,nemtudom már mit csináljak,gyűlölöm a lábaim.

Annyira szeretnék valahogy javítani az összképen,mégsem sikerül sehogy.

Esetleg valami bevált kezelés? Vagy bármi ha az hatásos éhezem is,de a lábam az utolsó amiből fogyok,van hogy napokig nem eszem,összeszűkül a gyomrom és akkor utana tovább birom kevesebb kajával,de a lábam allandoan ilyen undorito tömb marad. Rendszeres úszás,bicikli,infra tréner…ezt

Mind próbáltam lassan 3 éve ezek az utolsó lépések nem jonnek össze..javult a helyzet de én szornyunek latom,most hogy ilyen meleg volt többször volt rajtam rovidnadrag,de kb el sírtam magam,azt ereztem hogy

midenki a gusztustalan tömb lábaim bámulja és alig vártam hogy haza érjék egy hosszu naciert.

Főleg a térdem feletti rész zavar,olyan mint egy 60 éves nő lába,20 on évesen ez engem nagyon kiábrándit. Valami plasztikán is gondolkozom már,hogy vágják ki belőlem ez a formálhatatlan undorito zsíros térd kalácsot,de nem tudom kihez kell fordulni:(

[link]

[link]

[link]



2022. júl. 6. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Nincs semmi gond a lábaddal.
2022. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Huuu, ez a kéksatír nagyon rossz.


De amúgy totál átlagosak a lábaid, nincs velük bajm

2022. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
HA nem satíroztad volna be a képeket, akkor látni is lehetne valamit.
2022. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

A narancsbőr természetes, a lábad alapján pedig teljesen normális súlyban van, és nem arról van szó, hogy térdig nagyon durván narancsbőrös vagy az elhízás miatt. Nincs az a csodaszer, csodamasszás, csodadiéta, ami eltünteti. Mérsékelni lehet, de igazából a kép alapján arra sincs szükség. Teljesen rendben vagy, ne generálj magadnak problémát, bizonytalanságot.

Ha tudsz angolul, ajánlom Stephanie Lange csatornáját, sok videójában beszél erről.

2022. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Most... mi a baj ezekkel a lábakkal?
2022. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egy intenzív pszichológiai jezelést javaslok.
2022. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen bántás nélkül írom, hogy ez pszichés lesz. El bírom képzelni, hogy pl 3 éve nem így nézett ki a lábad, s most is olyannak látod. Az viszont szomorú, hogy fotón is ennyire rosszul látod a helyzetet - sok esetben a testképzavarosak fotókkal szembesíthetők.


Ahogy fentebb is írták, teljesen rendben vannak a lábaid. Folytasd az egészséges életmódod s a mozgást, hogy így is maradjon. Hidd el, nagyon sokan irigyelnék a lábad, írd be a google-be, hogy narancsbőr :))


Pompom alakformáló zselét megpróbálhatod, ideig-óráig picit összehúzza a bőrt. De tényleg rendben vagy, sajnálom, hogy ennyire rosszul látod magad.

2022. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]

Itt nincs satiiir

2022. júl. 6. 19:45
 9/20 A kérdező kommentje:
Viszont itt oszenyomom direkt
2022. júl. 6. 19:46
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem ertem ezeket a furcsa hurka szeru kepzodmenyeket a bőröm alatt,undorodom az egész lábamtól,örülök hogy külső szemmel nem látjátok rusnyának ez kicsit megnyugtat.

3 éve sem voltam túlsúlyos abszolút,keresek képet arról is mit utaltam akkor jobban.

Valószínű van pszichés bajom is jol látjátok,nem vagyok csunya és dagadt ezt tudom,de nahyon szeretnek Kecskés Enikő vagy Vasvári Vivi lábakat,apró plasztikázott orrot,nem tudom elfogadni magam olyannak amilyen vagyok,pedig komolyan mondom bárhova megyek mindig megjegyzik hogy szép vagyok,mégsem hiszem el,amíg nem olyan vagyok mint ami nekem a szépség ideál. (Valószínű olyan sosem leszek)

2022. júl. 6. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!