Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogyan tudnám...

Miért van ez? Hogyan tudnám megtartani a reggeli alakom?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, napi 1000 kalóriát eszek (tudom, hogy minimum 1200-at kéne, de nekem kényelmes így), és reggel tök lapos a hasam, viszont étkezések után eléggé megnő, viszont ha elmegyek wc-re akkor megint lapos lesz, aztán este megint nagy. Ez minden nap így van, valami emésztési problémám van? Vagy puffadás? Hogy tudnám ezt helyrehozni?

Egyébként bocsánat, ha rossz kategóriába írtam



2022. júl. 16. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha olyan vékony vagy, hogy már egy zsömlétől is kidudorodik a gyomrod, akkor ne csodálkozz.
2022. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, az étkezési zavaroddal viszont kezdhetnél valamit.


Nem nem vagy az... dehogynem, és ne csodálkozz, hogy puffadsz, amikor gyak. koplalsz.

2022. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyomrodat, beleidet nem tudod lefogyni. Az, hogy ettél csak vékony embereken látszik, úgyhogy ha zavar ez (a normális dolog), akkor inkább híznod kellene.
2022. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Én is vékony vagyok 49kg és nekem is nagyobb lesz a hasam evés után,de nem szembetűnő annyira szerintem csak te látod úgy,ha nagyon zavar vehetsz fel magasderekú gatyókat úgy biztos nem látszik,de ahogy előttem is írták az evészavar nem játék,ha téged egy ilyen jelentéktelen dolog már ennyire zavar ott már baj van. Keress egy szakembert ne hagyd,hogy jobban elfajuljanak a dolgok,mert bizony elfognak.
2022. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megeszel valamit, annak a súlyával nyilvánvalóan nehezebb vagy hirtelen és a térfogatának is el kell férni valahol. Teljesen természetes dolog, nem kéne, hogy ez zavarjon.
2022. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Étkezési zavarnak hívják. 1000 kalóriát eszel, ami gyakorlatilag koplalás, és még mindig azon rugozól, hogyha eszel, akkor nagyobb lesz a hasad. Elkell keserítselek, mindenkié kidudorodik ha eszik, mert emészt, ott van a kaja a gyomrodban, a beleidben. Még a modelleknek is van hasa, mikor bezabálnak, vagy leülnek, csak a kifutó előtt nem esznek.

Sőt, ha csontsoványra fogysz, mint egy menekülttáboros és 30 kilós leszel, akkor is dudorodik majd a hasad, ha ettél.

Fordulj pszichológushoz, senki nem szereti az elmebajosokat.

2022. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden vékony embernek így van.


Te meg hiába vagy meg így, majd a tested jelez, csak mire jelez, már visszafordíthatatlan lesz a kár

2022. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jajj, félreértettétek, nekem TÉNYLEG elég ennyi, ha akarnék se tudnék többet enni, de örülök, hogy segítenétek, evészavarom lenne, ez jó dolog. Viszont én tényleg azért aggódtam, hogy valami baj van a szervezetemmel, de akkor ezek szerint ez normális, köszönöm mindenkinek:)
2022. júl. 16. 15:24
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt HISZED, hogy tényleg elég ennyi. Ettől még evészavar.
2022. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem elég 1000kcal naponta, ezzel tönkreteszed magad, előbb-utóbb egészségügyi problémáid lesznek.
2022. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!