Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírfagyasztás vagy kavitációs...

Zsírfagyasztás vagy kavitációs zsírbontás?

Figyelt kérdés
Ki mire szavazna? 166 cm, 57 kg vagyok. Ez jól hangzik, de a hasamról és a csípőmről el nem akar tűnni egy kis részen a felesleg :(
2022. aug. 11. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Pénzkidobás. Normális kaják és mozgás.
2022. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kezelések nem arra valók, hogy az ember megspórolja a befektetett energiát, hanem hogy egy kiegyensúlyozott táplálkozás és mozgás mellett segítsen pl olyan területeknél, ahol nem akar elindulni a fogyás. A kérdésre válaszolva, én a kavitációs zsírbontást próbáltam diéta mellett, és nagyon felgyorsította az amúgy stagnáló fogyásomat. Akkor anno 8kg ment le szűk 3 hónap alatt. Persze mondom, sport mellett és úgy hogy figyeltem a kajára. Egy ismerősöm a zsírfagyasztást használta diétája mellé, és 10cm ment le a hasából. Nyílván, ha az ember e mellett életmódot nem változtat, semmit nem ér. Úgy mondanám, ezek kiegészítő kezelések. (ABMI-t meg hagyjuk, akkora fals adat, mint innen kfokváros. Valamit kisilabizál magasság meg súly alapján, nem véve figyelembe pl az izomtömeget. Ha valaki korrektebb számot akar,akkor sokkal pontosabb a BAI)
2023. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szia! Én mindkettőt próbáltam, áttörő hatást a Zsírfagyasztással értem el. Elképesztő az eredménye közel 10cm-el csökkent a körfagotom. Szívből merem ajánlani mindenkinek, plusz elég havonta egyszer elmenni a kezlésre a kavitációt kúra szerűen érdemes csinálni, ha több időd van az is nagyon hatásos tud lenni, de ott a lényeg a folytonosságon alapszik. Persze elengedhetetlen, hogy az ember oda figyeljen a táplákozására, de ez mindenre igaz nagyon jó eredményt azzal tudsz elérni, ha mellette oda figyelsz a megfelelő étkezésre és testmozgásra. Ami pedig a Lindával történt egyátalán nem biztos, hogy veled is megtörténne. Mindennek vannak mellékhatásai gondolj csak a gyógyszerekre, azért ne vegyélbe egy fájdalomcsillapítót a migrénedre, mert mivan ha az 1 millióból 1, akinek leáll a szíve te leszel? Ugyan már... akkor levegőt se vegyünk mert tele van kemikáliával. Nem lehet félelembe és aggódásba élni én kipróbáltam és bevállt bátran ajánlom neked is a megfelelő szakember és a jó gépek mellett garantáltan pozitív hatást fogsz elérni!! :)
2023. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 boma204 válasza:

Tudom miről beszélsz. Én se vagyok kövér, de a hasamon nekem is van felesleg. Annyit tornázok, mint egy fitnesslady figyelek a kajára, és nem megy le jó ideje.

Kivizsgálás alapján stressz. Ez vagy legyalulja rólad a kilókat vagy épp elkezdi pakolni rád.

Szóval lehet több minden a háttérben.

2023. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Végül kiprübáltad valamelyiket, bevált?
tegnapelőtt 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!