Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5-6 kilót szeretnék lefogyni....

5-6 kilót szeretnék lefogyni. Hogyan csináljam? Mit ehetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

En azt csinaltam hogy nem ettem semmi edesseget uditoket nem ittam a kenyeret zsomlet probaltam kerulni csak 11.00 alatt fogyasztottam esetleg egy szenyat mert suliba jartam...Ezenkivul nem kinoztam magam reggeliztem ebedeltem pont annyit h jo legyen ezt neked kell tudni h a te merced szerint mennyi az idealis kaja mennyiseg..ebed utan meg tornaztam 1.30 percet cindy crawford workout-ra (nagyon jo kis torna , meg mai napig is csinalom) aztan meg nem ettem semmit csak gyummit zoldseget ....szal csak lightos dolgokat...ennyi nem tobb nekem sikerult vele ledobnom aszem 3 honap alatt 8-ot...Es meg a borom se lett gusztustalan....sztm ez esszeru...reggelre sztm meg nyugodtan megehetsz egy szendvicset...en is megettem es nem lett tole semmi bajom...a reggeli az nagyon fontos...ha az megvan egesznap is huzhatod vele...de persze ezt ne csinald..ebedelj normalisan..az fontos foleg ha fiatal szervezet vagy ....Remelem tudtam segiteni

IRJ ha kell a video majd akkor dobok egy linket oke

puxxxd;D:D


Sok szerencset

2010. szept. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt ertheto ebed utan meg torna utan mar csak lightos dolgok...es sztm torna utan probalj meg a barataiddal kinn lenni a friss levegon...es okorkodjetek...mozogj :D
2010. szept. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon ari vagy,köszönöm a sok jó tanácsot,megfogadom...igen a reggeli szerintem is fontos!!!


Küldheted a linket,nagyon köszi!!!:))))

Minden jót Neked!ÜDV!M:)

2010. szept. 24. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, ha tudod...


A zsírégetés hatékonyságát az alábbi tényezők befolyásolják:


- testünk felépítése, izomzata; az aktív izomszövet serkenti az anyagcserét, a zsírégetést.


- a mozgás intenzitása; minél intenzívebb a mozgás, annál nagyobb a zsírégetés.


- táplálkozás; a fehérjedús étkezés növeli a zsírégetés hatékonyságát.


Reggeli:Korpás gabonafélék sovány tejjel és kevés gyümölccsel Omlett, kevés tojássárgájával Kávé, tea vagy víz (semmi tejszín vagy cukor) Táplálék-kiegészítők Pl: Tökéletes élelmiszer a Baoberry


Ebéd:Hal roston Friss zöldségek Hajában sült krumpli (semmi vaj) Friss gyümölcs Kávé vagy víz


Vacsora:Csirkemell roston Barnarizs Friss zöldségek vagy saláta


Snack ételek: Nyers zöldségek Alma szeletkék

2010. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12:21-es!Köszönöm szépen a válaszodat,nagyon hasznos!!!!!!:)))ÜDV!
2010. szept. 24. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:

*****


Jajjj 1000000000000000000xxxxxxxxxxxxxxxxxxx bocsi elfelejtettem kuldeni a linket ...Megegyszer elnezest....



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket,nem gond,hogy később küldted!!!!


Minden jót Neked,még egyszer köszi!


ÜDV!M:)

2010. okt. 18. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!