Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék és elkezdtem...

Rekucika1994 kérdése:

Fogyni szeretnék és elkezdtem agusztus 22 óta. Keveset eszem és számolom kaloribazison. Mellette járok edzeni fitness terembe. Vettem Biotech USA L-carnitin és Biotech USA Collagén por? Mindkettőt mikor kell alkalmazni? Azt mondták fogyàshoz ezek jók

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 07:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Szóval megvetted úgy, hogy nem tudod mire való.

Gratulálok😁

2022. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Mindkét kiegészítő felesleges. L-carnitin elvileg arra van, hogy segítsen megőrizni az izmaidat kemény edzések alatt, és inkább a zsír raktárak használódjanak el, illetve segíti a regenerálódást. Egyrészt, minimális hatása van erre valójában. Másrészt, kezdő vagy, deficittel is izmot fogsz növeszteni, ha teszel érte, nem pedig felemészted.

A kollagénnal nincs gond, elvileg jó a bőrnek, porcoknak, gyakorlatilag, ha eszel elegendő állati fehérjét, akkor sok jelentősége nincs, mert a gyomrodban aminósavakra bomlik minden fehérje, és utána úgy rakja össze a szervezeted, ahogy neki jó. Azok tapasztalnak változást a szedésekor, akiknek az étkezése nem tartalmaz elegendő fehérjét, és nincs valami betegsége, ami miatt ez korlátozódna. Valójában a kollagénben még csak eszenciális aminósavak sincsenek, szóval a szervezet elő tudja állítani az összeset, ha más aminósavak kellő mennyiségben rendelkezésre állnak.

Ha már megvetted, akkor az L-karnitint edzés előtt fogyaszd, a kollagénnak mindegy.

2022. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Fitness terem az kell, mint egy falat kenyér 😃 Meg a tabik is, főleg Biotech 😃 Nagyon jó választás. Sok szerencsét!
2022. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kollagén a bőr feszesítéséhez jó, az elején semmi értelme szedni. Amikor beindul a fogyás akkor hasznos tud lenni, ha nagyobb súlyfelesleget akarsz leadni ami megviselné a bőrödet
2022. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
A kollagén egy forintot nem ér, csak szólok.
2022. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Az l-carnitin sem.
2022. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a csodaszerek annyira jók, hogy van mire költened a felesleges penzedet
2022. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
11%
En azt szoktam csinalni jogy nem eszek kajat ijenkor. Csak ha mar nagyon ehes vagyfok akor eszek es is mar csak 156kg vagyok
2022. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A koplalás a legklisésebb, leg idiótább baromság, amit el lehet követni fogyókúra témában. Főleg 150 kilóval...
2022. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne keveset egyél, hanem jól, egészségesen...
2022. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!