Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljam meg, hogy ne egyek?

Hogyan álljam meg, hogy ne egyek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon jó az étvágyam,és sokszor falási rohamok törnek rám,kb.úgy érzem magam mint aki 2 hete nem evett,holott előtte ettem 1-2 órával.Olyan rossz,mert imádok enni,de fogyni akarok,de így nem megy:S

mit tanácsoltok?hogyan vegyem vissza az étvágyam?

16L


2010. szept. 25. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél néhány csomag extrudált kenyeret. Egy darab 16 kalória. Ha megéhezel, egyél ebből két-három szeletet, igyál rá egy jó adag vizet. Olcsó, egészséges és megszünteti az éhséget.
2010. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Sehogy egyél ha éhes vagy, és ne ülj annyit egy helyben, mert mozgás vagy munka közben később lesz éhes az ember, viszont ha leül vagy egész nap nem csinál semmit se akkor egyből!


Amúgymeg ha fogyni akarsz járj úszni, a legjobb kalóriaégető sport!

2010. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
az az extrudált izé nekem semmit se ér... igaz h 2-3 után már úgy érzem h nem vagyok éhes, de inkább csak elhitetem magammal h nem vagyok az, hogy nehogy véletlenül enni kelljen még abból a sz...ból :D:D
2010. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%
Igyál nagyon nagyon sokat.
2010. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Az extrudált kenyér nem sz@r, hanem egy egészséges és hasznos élelmiszer. Tartósítószer sincs benne. Kiváló éhség ellen. Persze aki ennyire sem tud uralkodni magán, az hízzon bátran, aztán pedig keseregjen!
2010. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
75%
Én ilyenkor eszek mondjuk 1-2 paradicsomot, almát meg egy pohár víz. és bejön:D
2010. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
nem az összetevőire, meg a tápértékére mondtam h sz.r, hanem az ízére, meg arra h kb semmit se laktat.
2010. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed éhes vagy, igyál meg 2-3 pohár szénsavmentes vizet egyből úgy érzed mintha tele lennél,mintha jól laknál:)

de ha nem válik be esetleg étvágycsökkentő tabi :)

2010. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
o.O , mi,ezt a kérdést nem én irtam ????? o.O o.O
2010. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

most nekem is ez van, pedig sokat biciklizek, de így nem fogyok, és a fenekemen lévő kötőszövet nem bír el a hájjal (pedig sovány vagyok amúgy, csak a fenekemre hízok meg combra). Kitaláltam!!!=D


Nézz tükörbe!! Mert a tükörben meglátod azt, amiért le akarsz fogyni, és akkor inkább úgy döntesz, hogy NEM ÉS NEM!:D

2010. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!