Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megbetegettem. Ha futás...

Timido kérdése:

Megbetegettem. Ha futás helyett fitnesz dvd-zek úgy megtarthatom a súlyom?

Figyelt kérdés

napi menüm :

reggeli 3 db zsemle, ebéd tojás vagy csirkehús, vagy párolt zöldség.

vacsi : 250 gram túró

csokit napi rendszerességgel eszek az rátesz +300 kcalt

naponta 40 percet futok, súlytartás céljából.


viszont torokgyulladásom lett, és még az orrom is folyik.

ma reggelire megettem 3 db korpás zsemlét, + másfél bögre kakaót, és egy óriás túrórudit.

rengeteget eszem, vagy belefér? vagy egyek kevesebbet?


már megcsináltam egy 20 perces rubint réka blokkot, és megyek majd 10 körül egy órára biciklizni. így kompenzálom az elmaradt futást?

célom a súlytartás, és lassú tempójú fogyás.

168/58 18 éves vagyok


2010. szept. 26. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

ha beteg vagy akkor jobbaqn figyelj oda, amit reggeliztél az nem diétás egyéltalán.


ebédre esetleg húslevest egyél ami habár kalória dús, de megfázásra kell.


most ne akarj kemény edzést, ha elmész biciglizni, nagyon lassan tekerj, söt inkább ha lehet egy órás sétára menj most. nincs értelme még jobban lebetegedned, ügyelj a ki és belégzésre.


ha beteg vagy akkor kevesebbet mozogj és egyél teljes értékübbet, pl felejts el minden cukrosat mára, de egyél egy kis föthúst is a leveshez...

2010. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hallod három darab zsemle az szerintem sok. ez igy nem diétás értend hanem normális :D és a futást meg az egész mozgást meg hagyd a pics@ba nem hiába mondják hogy mikor beteg vagy ne mozogj! és mivan ha lejjebb megy a virus és tüdőgyuszit kapsz aranyom? akkor aztán nézheted a diétádat inkább két-három napot feküdj
2010. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha netan influenzas vagy, akkor hagyd most a tornat, es csak setalni menj el a friss levegore, es ezzel meg segitesz is abban, hogy mielobb felepulj.


Igyal gyogyteakat, es nagyon jot tesznek a zoldseg levesek, mivel taplalnak es erositenek, igy gyogyitanak is egyben.


Jobbulast!

2010. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A reggeli italodat csereld le gyogyteara, mint kakukkfu, kamilla, csalantea, menta, ez gyogyito hatassal bir.


Ebedre egyel leveseket, es lehet sulteket, de grillezett es ne olajban susd, vagy legyen parolt.


Amikor gyulladas van, akkor nem szabad komoly es megterhelo torna gyakorlatokat vegezni, mivel tobbet artasz a szervezetednek, tehat csak seta.


Este igyal gyogyteakat es vehetsz labfurdot is gyogynovenyekbol, ez elosegiti az izzadast, igy konnyebben gyogyulsz.


Erobic, futas tiltot, csak seta!

2010. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!