Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok pocsékolásnak...

Nem gondoljátok pocsékolásnak ha az alkalmas bérlettel csak kardiózni mentek be?

Figyelt kérdés

Nem járok annyit edzőterembe egy hónapban hogy érdemes legyen megvenni a korlátlan bérletet, ezért 10 alkalmasat szoktam venni.

Viszont ezzel csak kondizni szoktam, mármint súlyzózni vagy a súly gépeket használni (értitek). Mert úgy érzem hogyha bemegyek és csak futok vagy csak elliptikus trénerezek akkor úgymond elpocsékoltam egy alkalmat. Emiatt nem is nagyon szoktam kardiózni


Bennetek nincsenek ilyen érzések?



2022. szept. 29. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a kondi bérletek manapság eléggé túlárazottak, úgyhogy volt már ilyen érzésem... De végső soron mindenki arra költ amire akar És ha télen nem megyek kondiba futni Akkor konkrétan sehova a hideg miatt, úgyhogy emiatt mégis megveszem, és örülök annak hogy legalább ennyit tettem a testi egészségemért
2022. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Van otthom saját elliptikus trénered? Ugye hogy nincs. Akkor nem pocsékolás fizetni azért hogy másét használd
2022. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Szoktam ezt érezni, de akkor sincs bátorságom lemenni a gyúrós részre, mert nem tudom, mihez kezdjek magammal és ez frusztrál.
2022. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt érezném pocsékolásnak, ha nem azokat használnám.
2022. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem jarnek kondiba. Futni, bringazni kint is tudok vagy veszek itthonra szobabicot.
2022. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Mivel én futni akarok, és ezt kinn nem fogom megtenni, én nem sajnálom. Miért sajnálnám? Ennyi az ára, én döntök, hogy nekem megéri vagy sem, nem kényszerítenek.
2022. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Miért érne többet a súlyzózás a futógépnél? Nem értelek.
2022. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert futni tudsz barhol 😀 utcan meg ritkan talalsz eldobva 200kgot.
2022. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az utcán az év számottevő részében túl hideg, vagy túl meleg van a futáshoz.
2022. okt. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell puhanykodni az edzes nem arrol szol
2022. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!