Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott mar le valaki úgy...

Fogyott mar le valaki úgy hogy ugyanazt ette csak kevesebbet?

Figyelt kérdés
Pl. Reggelire egy vajas sonkas toast, mezes teat, fel almat. Ebedre egy kis talka spagetti. Vacsira mondjuk egy sult kolbasz egy szelet kenyerrel zoldseggel.nasinak egy kicsi turorudi. Szoval ha kis adag az etel, naponta csak 3szor eszunk es nem ossze vissza es mellette nem tornazunk, le lehet fogyni?

2022. okt. 2. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

én fogytam. 80ról 72 kilóra 2 hónap alatt, így (153 cm nő)

az volt a baj hogy utána elkezdtem ugyanazokat az adagokt enni mint azelőtt és vissza is szedtem és idővel még tbbet

azót leadtam és 2 éve tartom viszont ehhez életmódváltás kellett. ugyanúgy eszem tésztát csak kevesebbet és teljes kiőrlésűt hogy tovább jóllakjak

eszem fasítot is csak pulkya vgy 7%-os drált húsból

eszem tortát is de lehetőleg sok tojásos piskóta zablisztből és túrós krém, nem valami tömény


viszont amíg a szüleimmel laktam bevált az ugyanabból kevesebbet módszer, csak utána nem szabadott volna visszaállni a régi adagokra

2022. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Én pizza mellet is fogytam. Berendeltem egy 32-est, annak csak a felét ettem meg, másnap a másik felét. Jó, mondjuk én edzek és sokat kardiózok, így azért ehetek pl sütit is, de azt sem tepsiszámra. A lényeg a mérték és legyen mellette mozgás. Nem kell olyan vackokat enni, zabot meg ilyen íztelen nyavalyákat, mert azzal semmit nem érsz, sem az állandó salátázgatással.
2022. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Én nem, de van egy férfi ismerősöm, aki úgy adott le vagy 30 kg-t, hogy mindenből fele adagot evett.
2022. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Mindent ettem, de mindenből jóval kisebb adagokat, a hízlaló ételekből pedig extra keveset, például napi 2 kocka csokit minden ebéd után.

Így lassabban fogytam, de nem éreztem azt az örökös sóvárgást a tiltott ételek után, nem szédültem, nem fájt a fejem és csak enyhe éhséget éreztem, nem korgott a gyomrom és nem kopogott a szemem.

2022. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

"ha kis adag az etel, naponta csak 3szor eszunk es nem ossze vissza es mellette nem tornazunk, le lehet fogyni?"

Ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor nem. Ha kalóriadeficitben vagy, akkor igen. Számold a kalóriákat.

[link]

2022. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen. 3 hónap, 7 kiló, semmi szenvedés.
2022. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Kb Csak az tud így fogyni aki előtte 2-3 tànyérnyit evett egy adagként.

A sima 1 adagot egészséges módon nincs hova csökkenteni mert éhes marad az ember, kínszenvedés.

Nekem az egész étrendemet át kellett alakítani a fogyáshoz.

2022. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt össze kéne számolni, hogy ez végülis hány kcal, de főleg, hogy mennyivel kevesebb ahhoz képest, amit eddig ettél (és amivel gondolom tartottad a súlyod). Mert a fogyásnál az számít, hogy kalóriadeficitben vagy-e. Ha igen, akkor ez a rész oké.


A másik meg tényleg az, amit a #7 ír, hogy esetleg kevés lesz így a kaja, és éhes maradsz. Amin lehet segíteni az étrend összetételének változtatásával: több rost, több lassú felszívódású szénhidrát, kevesebb cukor, vagy valakinek a szénhidrát-zsír arány eltolása segít: ugyanannyi kcal, de azt szénhidrát helyett zsírból fedezi, valaki így tovább marad jóllakva.


De nem feltétlen kell ennyit elméletieskedni, próbáld ki, és meglátod, működik-e. 2-3 hét után, vagy maximum egy hónap alatt ha nem fogysz, esetleg hízol, akkor alaposabb megközelítés kell.

2022. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Persze, sokan.

A kiszemeltem vizsgaidőszakban mindig szedett fel magára, utána pedig mindig úgy adta le, hogy reggelire egy szendvics, ebédre fél adag főtt étel, majd vacsorára megette a másik felét. Nála bevált. :D

2022. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
72%
Igen néhány kilót lehet így is.
2022. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!