Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilós lehet Magyar Barbi...

Hány kilós lehet Magyar Barbi youtuber?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 6. 11:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy eve elmondta h nem meri magat de 130 es 140 kozott tippeli
2022. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
74%

8-9


Ha akarna, lefogyna. Ez most valami mentegetés akar lenni? Hogy mert ott a süti, hadd zabálja szegény, mert mekkora kísértés...? :D

Hűha, nagy kaland az önmérséklet. Ha azt mondjátok, azért 130 kiló, csak mert sütizik, akkor meg is érdemli. Sőt, direkt csinálja.

2022. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem Barbin az látszik, hogy jól érzi magát ahogy van. Máskülönben nem tenné magát a kirakatba.


140-re tippelek, de olyan tök mindegy, ha neki nem számít. Lehet hogy boldogabb mint sok normál testsúlyú ember.

2022. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem mentegetés akar lenni, csak jeleztük, hogy a világ nem olyan fekete-fehér mint amilyennek te gondolod, hogy pénz=semmi baja=miért nem néz ki tökéletesen.
2022. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Az összes
2022. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy cukrász nem kell elhízottnak lennie.


Minden séf, szakács kövér? Nem ...



Ilyen alapon ha van egy fagyizom, akkorának kellene lennem, hogy be sem férek ?

2022. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
95%

Srácok. Cukrász vagyok, de nem a Tortacsodákból. Cukrászda, kávézó, étterem, pékség rendel tőlünk. Mindig ugyanazt. Torták is, ugyanaz. Higyjétek el... Qrva unalmas mindig ugyanazt csinálni.


Ha otthon csinálunk saját zsebre tortát, darabszámra sütit, abba sem eszünk bele.


Higyjétek el, aki benne van a szakmában, az nem akar folyton enni a munkahelyén, sőt.


Otthon meg örül, ha mást csinálhat, azt is inkább a családnak. De annak még jobban örül, ha otthon nincs munka.


Szóval nem, egy cukrász nem fog a munkahelyén felhízni 140 kilóra. És nem, nem ehetjük meg az alapanyagokat. :D



Nálunk a nővérem lett hirtelen kétszer akkora, egy év sem kellett hozzá, de rendesen - bocs nővérkém - vágósúlyba került. A pajzsmirigye krepált be, betegség miatt fújódott fel ekkorára.

2022. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%

Én voltam már 170 centihez 115 kg körül, és ahhoz viszonyítva én is tippelném őt egy 140-150 kg körülinek, de fogalmam sincs, hogy ő hány centi.


Amúgy meg szerintem kár is belemenni ebbe az egész "miért nem fogy le" témába. Nem tudhatjuk, hogy egy adott ember miért nem akar lefogyni, vagy lehet, hogy leakar, csak nem jár sikerrel, mert rossz módszerrel próbálkozik például.. kitudja? Szerintem a legjobb, ha az ember nem is kattog ilyesmiken, mert igazából választ úgy sem kapunk, hogy pontosan miért nem akar lefogyni.

2022. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
41%
Na de azért kéne lefogynia mert szerintetek az élete tökéletes? Honnan a búbánatos lófszból tudjátok, hogy milyen magánéleti, mentális, lelki, egyéb bajai vannak? Abból vontok le következtetést, amit a kirakatban láttok??
2022. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem fogy le, mert nem akar. Aki akar, le tud fogyni.


Szerintem is 140 környékén van.

2022. okt. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!