Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha genetika miatt széles a...

Ha genetika miatt széles a csípőm, akkor felesleges fogyóznom mert úgyse fogok fogyni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát csontból nem fogsz fogyni, az tény.
2010. szept. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Fogyni fogsz. De az arányaid ugyanilyenek maradnak. Próbáld meg megszeretni, nekem is széles a csípőm és a párom szerint sokkal nőiesebb, mintha teljesen egyenes lenne az oldalam :)

Plusz jobban állnak a szoknyák, valamint ha jól öltözködsz, nagyon vékonynak lehet láttatni a derekad és azt szeretni szokták :)

2010. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az egyenes oldal és széles csípő között nagy különbség van. A legszebb a homokóra alak, széles csípő az, ha a csípőd sokkal nagyobb a mell körméretednél.
2010. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cass90 ***** válasza:
100%
Attól, hogy széles a csípőcsontot még simán fogyhatsz. Az más kérdés, hogy a feleslegedből mennyi rakódott a csípődre. Viszont ha beindul a fogyás, az mindenhol látszódni fog.
2010. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
32%
Ne szülj több gyereket.
2010. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem felesleges fogyóznod,főleg ha van rajtad felesleg.

Lehet h genetika miatt szélesebb a csípőd (amivel én is így vagyok), de ha rakódott oda is felesleg kicsit vékonyabb lesz. Nekem 2 hét jóga után már "csontosodott" a csípőm,és egyből nem volt olyan széles,csak rá kell magad szánni az edzésre. Azt is csinálhatod h:

oldalra fekszel,és oldal felüléseket csinálsz,ha emeled hozzá a lábad még hatékonyabb lesz

Sok sikert:)

2010. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
63%
De unom ezt a jógás valamit. Lehet, hogy az agyamnak túl merőltető? Azért találták ki ezt a sportot, hogy Aki nem akar fizikailag megterhelődni, mégsem mondhassa azt, hogy Ő nem sportol. Ez olyan, mintha Valaki táncolNA, és balettozik.
2010. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Mikor lefogytam, a csípőmről is fogytam, de így is szélesnek találom. Viszont elkezdtem úszni, és ettől a vállaim szélesebbnek tűnnek, és arányosabb lettem. Különben a lefelé szélesedő szoknyákban és nadrágokban egész keskenynek tűnik. :D Sztem érdemes fogyni, ha van rajtad felesleg, mert mindenképp vékonyabb lesz.
2010. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

23:09

csak annyi,h aki nem csinálja a jógát nem érzi!!

Mivel én jógáztam(jógázom) közben már folyik rólam a víz,és még annyi h kalóriát,zsírt éget,alakformáló,erősítő..

de tök8 unjad..csináld aztán meglátod

2010. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
még annyi h: szerinted miért olyan vékonyak a jógások-.-
2010. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!