Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le ha nem tudod...

Hogy fogyjak le ha nem tudod ellenállni a finom ételeknek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 18:44
1 2
 1/20 anonim válasza:
78%
Rengeteg sporttal.
2022. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
A finom ételeket is lehet alacsony kalória bevitellel fogyasztani. Plusz kalória égetéssel.
2022. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát pl úgy hogy nem három tányérral eszel belőle, hanem csak egy fél adagot.
2022. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Fuss sokat
2022. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%

Én azt javaslom, hogy próbálj meg időszakos böjtölni, napi 1-2x enni max, így megengedhetsz magadnak nagyonb adagokat és magasabb kalóriaértékű ételeket.

Pl. Egy nap megeszel egy nagy pizzát egy nagy adag salátával, mellé még valami gyümölcs vagy egy szelet süti.

Ha így táplálkozol akkor nem hiszem, hogy nagyon eltudnál hízni.

2022. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha kalóriadeficitben vagy, akkor ehetsz "finom ételeket" (jelentsen ez bármit is a fejedben), fogyni fogsz. Számold a kalóriákat, mozogj, sportolj, és meg is oldódik a probléma. Ha finom ételek alatt szemétkajákat és ultrafeldolgozott ipari vackokat értesz, akkor inkább az egészséged miatt aggódj hosszútávon, ne a hízás miatt.
2022. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Én fogytam kb. 47 kilót, és közben végig csak finom ételeket ettem. Nem csak salátán és vízen kell élni, lehet normálisan enni. Egyél finom ételeket, csak a mennyiségre figyelj. Mondjuk ha a finom ételek alatt a gyorskajákat érted, akkor nyilván az nem a legjobb választás az egészség szempontjából, de még olyanok evése mellett is lehet fogyni.
2022. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem ELLENÁLLNI kell, hanem a MENNYISÉGEKRE figyelni.
2022. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Egyél mindent, mértekkel.

A másik opció hlgy megtanulod a kedvenc étwleidet kisebb kalóriatartalmú alapanyagokból elkészíteni

2022. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Magam is a mennyiség óvatos csökkentésere szavazok. Nekem bevált.


Az a böjtös válasz nagyon kiakasztó. Sosem tartottam jó dolognak. En pl. nem is tudnék olyat csinálni, kidőlnék, mint egy fa. Már a gondolattól is éhes lettem.

2022. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!