Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mással is van az, hogy nincs...

Mással is van az, hogy nincs kedve szinte semmihez, ha felszedett egy picit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Oké, a kérdés nagyon fura, szóval remélem lesz, aki megérti.


Tehát van egy adott testsúly/alak, amiben jól érzem magam, de ha feljön 2-5 plusz kiló, konkrétan inkább aludnék egy hétig, amíg lemegy, és nehéz jól érezni magamat abban a pár napban, amíg leadom. Valakinek volt már ilyen érzése?


Sosem voltam csontsovány, és természetesen kinek mi az ideális, ki hogy érzi jól magát. Ahány ember, annyi vélemény.

De mégis, kíváncsi vagyok, volt már valaki hasonló szituációban?


(Halkan megjegyezném, hogy amúgy evészavaros vagyok, ezért ugrál fel-le a súlyom, szóval gondolom ez is szerepet játszik a rossz közérzetemben)



2022. okt. 25. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nálam is ez van. Most épp hízom és emiatt rosszul mennek a dolgok. Nagyon szeretek kerékpározni, de abban is már csak árnyéka vagyon magamnak. :(
2022. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok sajnos. Az elmúlt években rengeteget jojóztam, a lelkiállapotom folyton kihatott a súlyomra.

Most, hogy odafigyelek már évek óta, de mondjuk felcsúszik 2 kg, rögtön magamba zuhanok és nagy önuralom kell, hogy bánatomban ne egyem meg a hűtőt, és ne kuksoljak a szobámban. Ilyenkor inkább lemegyek sétálok a kutyámmal, vagy meglátogatom a mamám. Lényeg, hogy legyen valami, ami feltölt, visszaránt a valóságba.

2022. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Nálam is ugyanez van, én is evészavaros vagyok (talán kezdek belőle kijönni). Nekem hatalmas tartományokban mozgott a súlyom évekig, a i persze egyáltalán nem egészséges. 15 kilót lefogytam 8 hónap alatt, aztán 20-at vissza 4-5 hónap alatt, ilyesmik. És amikor felfelé ment, a tényleg elbújtam a világ elől, lemondtam eseményeket, találkozókat, ez utána persze kihatott az evésemre, még inkább kövéredtem stb.

Mostanra kezdek rájönni, hogy teljesen mindegy mit gondolnak az emberek (pláne idegenek, akik nem is gondolnak semmit) rólam, az életet élni kell, ha felszedek pár kilót, attól még minden egyéb ugyanaz, és csak az agyamban létezik a negativitás, és csakis a kilók miatt. Már régóta tartom így a súlyom, el lehet érni egy egyensúlyt.

2022. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan egy éve tartom a súlyom 50kg fogyás után, 2 kgos tartományban mozog csak. De pl amikor a műtét miatt felnőtt 2 kg, nagyon meg kellett erőltettem magam, hogy ne boruljak ki, pedig tudtam, hogy csak víz.
2022. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem irod hogy zavarod van , en mondom :). ez teljesen normalis egy anorexias / bulemias / .... - nal a jo kozerzet egybol ossze van kapcsolva a testeddel. egyebkent igen, ismeros. es utalom ezt...plane ha jon a 7vege programom lenne es latom 2 kg-ot hiztam...
2023. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!