Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha extrudált kenyeret eszek...

Ha extrudált kenyeret eszek kenyér helyett, az jó? Hizlal?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Semmi sem hízlal és minden. Van, amiből a szervezet hajlamosabb zsírt raktározni, míg van olyan, amit inkább hasznosít. Szóval erre azt mondanám, hogy amiben liszt van abból hajlamosabb zsírt raktározni a szervezet, ezt éehet úgy is értelmezni, hogy "hízlal".
2010. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a Dexisre gondolsz akkor olvasd el az összetevőket.Majdnem hasra estem tőle,tömve van cukorral!!!:((
2010. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Uh hát akkor erősen felejtős, ha még cukor is van benne.
2010. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizony! A férjem vette észre a csomagoláson,én addig meg sem néztem:( És sajnos nem is kevés van benne.
2010. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Abonett kenyérre gondoltam..
2010. szept. 29. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a majonézzel jártam így. Ettem a húshoz bőséggel gondolván, hogy finom, meg tojás van benne. Aztán váletlenül megnéztem mi van ráírva és teli van zsírral az egész, szinte semi másból nem áll. Azonnal lecseréltem inkább natűr salátára majonéz nélkül. :D
2010. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Abonet jobb, mint a sima kenyér, de szerintem mégjobb a Hamlet. ;)
2010. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan annyira, amennyi kalória van benne. Azt a dobozon találod.
2010. szept. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!