Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Havonta mennyire reális 6-7...

Havonta mennyire reális 6-7 kiló fogyás?

Figyelt kérdés

2022. nov. 19. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire
2022. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Heti fél-egy kiló fogyás közti tartomány a reális. Ez az a szint, ahol a kalóriadeficit még nem okoz komolyabb fiziológiai és pszichés diszkomfortot. A havi 6-7 kilót engedd el.
2022. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha kórosan elhízott vagy, pl. 160 centihez 170kg, akkor reális. Ha elhízott vagy, akkor megy első hónapban, amikor a víz és béltartalom nagyban megdobja a fogyást.
2022. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha nagyon elhízott vagy, akkor lehetséges, de az is csak az első, talán még a második hónapban lehetséges.

Egyébként pedig heti szinten a testsúlyod 1%-a az, ami egészséges fogyás.

2022. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én rajtam kb. 50 kg túlsúly volt a legelején. Az első hónapban kb. 7 kiló ment le, de utána az beállt havi 4-re, majd később már a havi 2-nek is örültem. Szóval ha az első hónapban még össze is jön, minden hónapban havi 7 kg mínusz az nagyon sok lenne és nem is lenne egészséges.
2022. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha a fél gyomrodat kiveszik, kb akkor. De később ez is lassul.
2022. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennél jobban közelít az ember az ideális testsúlya felé, annál nehezebb a fogyás.

Ügyelni kell a fokozatosságra, mert a gyors fogyásnak "ára"van.

A havi 6-7 kiló valóban sok, persze az is kérdés, hogy mennyit kéne leadni.

2022. nov. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindig gyorsan akartam fogyni, és ha sikerült rövid időn belül 4 kg, ha nem figyeltem oda, visszajött 6.

Aztán elkezdtem egészségesen enni, 16 hét alatt 8 kg lement, azóta, ha néha 2-3 napig félrekajálok, és azt hiszem na most biztos híztam, de mégsem hízok semmit.:D De azért oda kell figyelni.

2022. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!