Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reális cél szerintetek, hogy...

Reális cél szerintetek, hogy 13 hét alatt 13 kg-ot fogyjak?...

Figyelt kérdés
Van még rajtam kb 20 kg felesleg. Mindezt úgy, hogy az elmúlt másfél hónapban leadtam legalább 10 kg-ot, szóval már beindult a fogyás. Tudom, hogy lassulni fog idővel az üteme, de mi a véleményetek?
2022. nov. 20. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét alatt leadni 1 kilót még reális is lehet, de azért az már nem a legkényelmesebb kalóriadeficit.
2022. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Kizárt. Már a 1,5 hónap alatt 10kg is extrém sok. Ha éhezteted magad garantáltan visszahízod a dupláját. A heti 0,5 kg-ra kellene törekedni.
2022. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az is biztos hogy az eddigi súlyvesztésed sem minőségi fogyás. Jórészt izomból fogyhattál.

2022. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb az életed árán.

Lassú, minőségi fogyásra törekedj, ne sokkold a szervezeted.

Havi 1-3kg reális egészségkárosodás nélkül

2022. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én 4 hónap alatt adtam le 16 kilogrammot. Elengedtem a cukrot és szimplán kevesebbet ettem és edzettem. Nem kényelmes, sőt és olyan voltam, mint egy félhulla. Most építem vissza az étrendembe a rendes étkezéseket. Nem lehetetlen, de figylned kell a szervezeted, egészséged.

ésszel kell csinálni, mert utána kétszer annyi jöhet vissza.

2022. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Igen, ezért is tettem fel a kérdést, mert én is úgy éreztem, hogy túlzásba estem. Hálásan köszönöm a megerősítést!
2022. nov. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!