Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra előtt 2 napos...

Fogyókúra előtt 2 napos tisztító kúra?

Figyelt kérdés

Vasárnap szeretném elkezdeni a diétámat, és úgy gondoltam, h ma és holnap kicsit kitakarítom a szervezetemet.

Nagy mennyiségű gyümölcsöt, gyógyteákat, ásványvízzel higított frissen facsart citrusleveket, és persze sok-sok vizet innék....

A mai reggel már megvolt: egy pohár higított narancslé, zöldalma reszelve, egy bögre zöldtea


2010. okt. 1. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
oké így csinálod...de mi a kérdés?
2010. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úrristen elnézést:) korán van még xD

Szóval először h jó e így ez? valamint kell e vmi salaktalanító tea is emellé v elég a kamilla/zöld ill. csalán tea?

2010. okt. 1. 09:00
 3/10 A kérdező kommentje:
és még h használhatok e a teákhoz mézet/édesítőszert?
2010. okt. 1. 09:03
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez mind tök fölösleges, lelassítod az anyagcserédet. A sikeres fogyókúra egyik alapja, hogy nem "vasárnap" (szombaton, hétfőn) kezded, hanem azonnal.

Remélem, nem valami diétát néztél ki és koplalni akarsz, mert azzal nem fogsz tudni lefogyni.

2010. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ui: [link]
2010. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is fölösleges,főleg hogy jól megtömöd magad gyümölcscukorral,éhgyomorra.És annak sem látom értelmét,hogy kiveszed a fehérjét.

Egyszerűbb ha elmész szaunázni.

2010. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vigyél be sok antioxidás, ha úgy érzed teli vagy méreggel. Amit csinálsz az meg nem tudom mire jó, de értelme az nincs.
2010. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

"tegnap 09:36"-osnak szeretném írni h semmilyen koplalós diétába nem kezdek bele, csak egyszerűen tudatosan, egészségesen szeretnék mostmár étkezni h a "háj" lassan húzódjon vissza és a bőröm ne sérüljön annyira:)

bő 20 kg felesleg van rajtam, és olvastam erről h érdemes salaktalanítani a szervezetet az "átállás" előtt....de a válaszokat olvasva nem "vasárnap kezdem a diétát" hanem már ma felhagytam a gyümölcsevéssel.

étrendem ez vt.:

reggeli:rozskenyér csirkesonkával, retekkel paradicsommal, tea

tízórai: itt megmaradt a gyümölcs, pl ma egy grapefruit vt

ebéd:citromos sültcsirkemell, saláta póréhagymából,retekből,uborkából,fejes salátából és paradicsomból

uzsonna:egy natúr joghurt zabpehellyel

vacsora:pirított rozskenyér házi körözöttel, retekkel

és megmaradt a 2l víz és frissen csavart gyümölcslevek

2010. okt. 2. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mintaétrend 60-65kg-os súlyzós edzést nem végző nőnek:



1. 20g zabpehely + 8tojás fehérje vagy 20g (1 kanál) protein+ 1 kanál lenmagolaj


2. 50g csirke+30g rizs


3. 50g csirke+30g rizs


4. 50g csirke+200g zöldség


5. 50g csirke+100g zöldség


6. 50g csirke+200g zöldség



A kaja tetszőleges módon elkészíthető, fűszerezhető és sózzunk! Finom legyen! Kevés gyümölcs megengedett, édesség, cukor, liszt tilos! Szószok és egyéb dzsuvák tilosak!


Az itt bemutatott étrendek működő minták, de ezek sikeréhez egyénre kell optimizálni!


Célszerű ezt a mintát mindenkinek a saját testtömegéhez testre szabni. A csirke szabadon helyettesíthető egyéb sovány hússal a megfelelő mennyiségben, a rizs azonban nem, az csak pufirizzsel, maximum részben főtt krumplival helyettesíthető!


A 6 óra után tilos enni elvet eszünk ágában se legyen betartani, baromság! Amint kihagyunk étkezést, azonnal izmot bontunk és visszatartjuk a zsírvesztést!"

2010. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy tojásfehérje és sárgája nem. A kisbabáknak is először pont, hogy a tojássárgáját szabad adni, mert azt gyorsabban megemészti a szervezet. A tojásfehérje csak a színe miatt fehérje, nem pedig azért, mert olyan hű de nagy fehérje (protein)forrás lenne: Szóval nagy tévhit ez a tojásfehérje-dolog, mehet nyugodtan a sárgája is!
2010. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!