Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem merem elkezdeni a diétát,...

Nem merem elkezdeni a diétát, történt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy 2 hetes almás diétát, a hasamon levő feleslegtől szeretnék megszabadulni. Igazából csak ott van egész kiskorom óta, hiába mozgok rendszeresen ezzel nem tudok mit kezdeni és már nagyon zavar. Tudom, hogy nincs lokális zsírégetés, ezért félek nekikezdeni a diétának, mert félek hogy az amúgy sem túl nagy mellem emiatt még kisebb lesz.. :D járt már úgy valaki, hogy a diéta miatt "elfogyott" a melle?
2010. okt. 3. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

"Kinéztem egy 2 hetes almás diétát"


Ne hülyéskedj már. Ez így komolytalan. Normálisan kell táplálkozni. Ez nem olyan látványos fogyás, de hidd el jobban jársz így.


"Tudom, hogy nincs lokális zsírégetés, ezért félek nekikezdeni a diétának, mert félek hogy az amúgy sem túl nagy mellem emiatt még kisebb lesz.. :D járt már úgy valaki, hogy a diéta miatt "elfogyott" a melle?"


Mivel a nők melle zsírból van és diétánál zsírból fogsz logikus, hogy a melled is fogyni fog. Az, hogy milyen arányban az genetikai kérdés. Ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni.

2010. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kis mell aranyos, elfogyni meg nem fog. Különben az sem baj, ha van egy kis hasad :)
2010. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*És azt, hogy aranyos, úgy értem, hogy nekem sokkal jobban tetszik, mint a nagy pl.
2010. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja egyébként én is fenekes típus vagyok, dzóval inkább fenék láb az legyen formás a mell nem számít. :P
2010. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amúgy sincs nagy épp ezért nem szeretném hogy még kisebb legyen:D most így épp jó:) köszi a válaszokat:)
2010. okt. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!