Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki kb 1200 kcal étrenddel...

Aki kb 1200 kcal étrenddel fogyott le, ami az ő méreteihez képest kevés volt, milyen egészségügyi vagy esztétikai problémáid lettek? Tudtál utána változtatni az alakodon és jobb formába kerülni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Még 14 évesen fogytam így 25 kilót kb 9 hónap alatt. Az iskolai orvos ajánlotta ezt a borzalmat:(

A mellékhatások: nagyon hullott a hajam, erőtlen, és mindig fáradt voltam, nem volt energiám semmihez, folyton éhes voltam. Rettenetesen rossz volt. Nem is tudtam megtartani. Szinte azonnal elkezdtem visszahízni mikor már nem bírtam tovább és elkezdtem normálisabb mennyiségeket enni. 5 hónap alatt visszajött az egész és még + 10 kg.

Azóta sok év telt el, sok hasonló próbálkozás volt és sok jojóeffektuson vagyok túl.

Végül Teljesen más módon fogytam le évek alatt, éhezés és a többi mellékhatás elszenvedèse nélkül. Nem számolgatok kalóriát sem. 1 éve tartom is.

2023. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén majdnem gyerekként egy hülye dietetikus miatt csináltam, 20kilót fogytam vele egy nyár alatt, kb két hónap alatt visszajött.
2023. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Az komoly én 23 vagyok és hálistennek ennél több kaloriát nagyon ritkán eszek.... 44 43 kiló közt mozgok 14 éves korom óta.... voltam már 40 is.
2023. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon alacsony vagyok, az én magasságomhoz sokan ilyesmi mennyiségeket javasoltak. 1400-1500 körül ettem, 20 kilót adtam le. A hajtömegem fele kihullott, állandóan fáradt és irritált voltam, fáztam, nem tudtam koncentrálni, hónapokig elmaradt a menstruációm, állandóan csak az evésre tudtam gondolni. Valamennyi vissza is jött, szerencsére nem az egész.
2023. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem mért pontoztak le a 44 43 kiló nekem az jó 146 centim hez....


Vagy 146 centihez legyek 50 kiló??? 🤣🤣🤣🤣🤣 még nekem a 42 kiló sem baj

2023. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!