Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12honap alatt lehet 73kgot...

12honap alatt lehet 73kgot fogyni ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2023. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetni sok mindent lehet, csak az a kérdés, hogy mennyire mész rá, és mi történik az egészségeddel, a szervezeteddel. Maradjunk annyiban, hogy én nem tudok olyan extrém kalóriadeficitet elképzelni, amiben ez lehetséges lenne. Ha te egy év alatt sikeresen lefogysz 40-45 kilót, az már egy elképesztő szép eredmény, és még tartható is (talán).
2023. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Claymore_23 válasza:
Szia, Hát ez súlytól függ meg igazából rengeteg mindentől ha ilyen Rácz Géza szintet nézünk egy év alatt lehet 73 kg fogyni, mert csak víz megy le, meg a puffadás. Egy ideig gyorsan fogysz, és utána jön a neheze, amikor ténylegesen edzeni kell és calodeficitet tartani. De ha úgy akar valaki fogyni hogy egyik napról a másikra vajas kenyeret eszik az 100% bukó lesz. Nem fogja tudni tartani a szintet, mégha elég lenne 2 hétig is csinálni a 73 kiló minuszhoz. :D Erre mondom hogy semmi se lehetetlen, attól függ mennyire kitartó a cselekvő fél.
2023. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet én 13 nap alatt fogytam 8 kilót. 50 kiló voltam és 42 vagyok.
2023. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!