Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ozimpec mellèkhatàsai? Èrdemes...

Ozimpec mellèkhatàsai? Èrdemes vagy nem alkalmazni?

Figyelt kérdés
166 kg vagyok. A BMI-m 48 körül van. Nehezen megy a dièta. Ajànlottàk az Ozimpecet, de àllìtòlag sok sùlyos kibìrhatatlan mellèkhatàsa van. Felìrnàk. Te alkalmaznàtok a helyedben?

#BMI #Ozimpec
2023. márc. 1. 14:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Semmi értelme, mert mellette ugyanúgy fogsz enni.


Kalóriadeficit és fokozatosan emelt mozgás.

2023. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Van benne valami amit ìrsz. Fèlek, hogyha fogyok is tőle, akkor visszamegy, ha abbahagyom. A jojó hatàs miatt. Jelenleg havonta diètàval kb. 3 kg megy le.
2023. márc. 1. 14:20
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg havonta diètàval kb. 3 kg megy le."


Ez esetben nem ajánlanám neked. Abban az esetben éri meg, ha - bármilyen okból - nélküle képtelen vagy lefogyni, pedig már mindent megpróbáltál, és súlyosan elhízott vagy. Ugyanis hosszú távon az elhízás is okoz súlyos mellékhatásokat, akkor a kisebbik rossz a gyógyszer. És itt a bármilyen okba beleértem azt is, ha nincs elég akaraterőd. De neked van.

2023. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Ozempicnek hívják, és hiánycikk. Az első hónapban állandó hányingerem volt tőle.
2023. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hiánycikk, hisz nem fogyásra való. Az csak az egyik mellékhatása..
2023. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Cukros vagyok. Màsodfokú.
2023. márc. 3. 14:10
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
45 éves férfi vagyok, jelenleg 87 kg és 43 a BMI értékem. Legalább is a táblázat szerint. Ráadásul én is 2-es típusú diabeteszes vagyok. De én semmi pénzért nem adnám be magamnak az Ozimpec-et. Pontosan azért mert sok a mellék hatása. És a 43-as BMI érték nem el írás, és a 87 kg sem el írás! És igen az elmúlt 18 hónapban 30 kg-t Ozimpec és minden féle diéta nélkül is fogytam!
2023. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Jól gondold meg. Nekem hasonló elven működő gyógyszer (Saxenda) hirtelen kiugró magas vérnyomást okozott, emelkedett pulzust, és mindez mellett szívritmus zavart is okozott. Én azt hittem, itt a vég…

Szuper a fogyás, de nem minden áron. Ha megy a fogyás, csak lassan, akkor nem alkalmaznám a helyedben.

2023. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Nagy segítség ez nekem. Én is tartok a mellékhatásoktól.
2023. ápr. 14. 20:40
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
7-es, nem elírás, vagyis 142 centi vagy?
2023. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!