Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyire durva narancsbőrön...

Ennyire durva narancsbőrön lehet még javítani?

Figyelt kérdés

33 évesen, még nem is szültem.

[link]


2023. márc. 17. 19:22
 1/9 anonim válasza:
100%
Ilyenkor egészségesen kell étkezni, rendszeres edzés, termékek cellulit ellen (Nivea kenőcs esetleg)
2023. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem létezik a kép
2023. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én sem látok képet
2023. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet - rendszeres sport, normális étkezés. Ne egyél chipset meg ilyen szar kajákat.


Életemben akkor volt a leggyönyörűbb combom amikor rendszeresen futni jártam. Amikor sportolok, igazából soha nem is kívánom az ilyen junk kajákat, szóval ezek így húzzák egymást.

2023. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hun van a kép?
2023. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most már látható elvileg a kép is.
2023. márc. 18. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem látható.
2023. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En sem latom a kepet. Viszont minden narancsboron lehet segiteni legalabb egy kicsit. A kenocsok is mukodhetnek, viszont nem tuntetik el, csak a kevesbe fog latszani. Nem tudom hany kilo vagy, de ha van tulsulyod, ha leadod az is segit. De igazabol izmosodni kene. A narancsbol a zsirszivetek a bor alatt, csak kilatszodnak. Egy krem nyilvan nem jut el a borodon keresztul a zsirretegig, de az edzes segithet rajta. Vagy plasztika.
2023. márc. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet bizony. 3-4 hét alatt is rengeteget tud javulni. Egészséges étkezés. Itt nem az számit hlgy hány kcal hanem hogy milyen öszsetevők. Tehát pl feldolgozott cukormentes kekszeket el kell felejteni
2023. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!