Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt belefér néha...

Fogyókúra alatt belefér néha 1-1 sütemény?Az jó ha egy héten edzek 5-6x 42 percet?És egy nap kb 1200 Kcal-t eszek

Figyelt kérdés

Tehát 43 kg vagyok es 40-41 kg a celom szerintetek ha igy folytatom mennyi idobe telik mire azt a 3 kg-t leadom?

Reggeli:


Müzli tejjel vgy fel majkremes kenyer+paprika vgy joghurt muzlivel vagy kekszel vagy gyumivel


Tizorai:


Altalaban 1 kifli amiben van csirkemell sonka,vaj es uborka vagy ugyan ez zsemlevel esetleg eszek meg hozza aprosagot


Ebed:

Mindig valtozo


Uzsonnazni nem szoktam

Vacsora:

Altalaban az ebedbol eszek keves adagot vagy gyumolcs vagy aprosag 6 elott szoktam 4-5 fele vacsizni

Hozzateszem 7:30-13-45 suliba vagyok

Nagyon neha eszek kozbe kisebb csokit de tenyleg nagyon ritkan ha van itthon suti akkor abbol 1-2-t

De elfogadok tippeket hogyan tudnék ezen javitani,mert tudom lenne mit.

Koszonom mindenki valaszat🥰



2023. márc. 24. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Na most már kizártnak tartom, hogy ezek a kérdések ne trollkérdések lennének. :D


De most őszintén, szerinted vizuálisan -3kg mennyire lesz nagy változás?

2kgot napi szinten tud ingadozni a súlyod.


Gondolom fiatal vagy, testképzavaros, netalán evészavaros is (mert 1200 kalória az nettó evészavarra utal). Szüleid tudják, hogy éheztetni akarod magad?


Neked is, mint minden 3. kislánynak, aki 2-3kgot akar leadni, mert azt hiszi, hogy majd akkor jól fognak kinézni, komoly mentális problémái vannak. Neked nem fogyókúra kell, hanem egy pszichológus, aki helyre teszi a fejedben a dolgokat..

2023. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Többet eszel, mint én a napi 5 db abonettel meg 3 db gullón cukormentes zabkeksszel. 😂 Jó, mondjuk én testkép meg evészavaros vagyok.
2023. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:DD Beszarás még hova süllyesztitek ezt a kategóriát
2023. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én is 2-3 kilón parázgattam fiatalon, most sokszorosa is rajtam van, de az eü okokon kívül már ez sem érdekelne.

Szóval van ilyen, meg hát trollok is, tudjuk jól.

2023. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Hacsak nem általános iskola alsó tagozatos vagy, akkor nem hogy fogynod, inkább híznod kellene egy kicsit. Feltételezem nem 120-130cm magas vagy, hogy 40kg legyél.

1200 kcal hosszú távon, főleg így, egészségtelen. Nyilván nem kell elhízni sem de szerintem 40kg 10-12 éves kor fölött nem igazán mondható jónak.

A mozgás kell, jót tesz de a kieső energiát pótolni érdemes.

2023. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a bölcsis fiam is többet eszik.
2023. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol vannak a szüleid? Már ha tényleg nem troll. Miből gondolod, hogy ilyen iszonyú kevés súlyból még fogynod kell? Ha neadj' isten sikerülne, akkor garantáltan szirénázó mentő vinne a suliból vagy az utcáról, ahol épp összeestél, a kórházba. Ha ott szabotálod az étkezést, hát akkor infúziós cső az ágyban. Meg se lesz szabad mozdulnod, nehogy még azzal is energiát veszíts.
2023. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lemehet, persze, aztán a kórházban felhizlalnak - vagy előbb meghalsz.
2023. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!