Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Voltam dokinál,és ő ketogén...

Voltam dokinál,és ő ketogén diétát írt elő, ez jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

elhíztam kb 50kg plusz van rajtam, magas minden zsírértékem, pl triglicerid majdnem 40-es.. fáradékonyság stb, és voltam házidokinél konzultáni a vérvételről,és ő írt nekem elő ketogén diétát, ott nem mertem mondani neki, hogy én erről azt olvastam, hogy ez káros. Szerintetek?


2023. ápr. 9. 08:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem káros, de nem mindenkinek jön be. Őszintén szólva nem vagyok biztos abban, hogy egy háziorvosnak elegendő tudása van ahhoz, hogy ilyen kérdésben döntsön. Próbáld ki, de ha úgy érzed, nagyon megvisel, menj vissza az orvoshoz, és mondd el!
2023. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyél sonkát tojáskával. Az orvosok még húsvét ünnepét is képesek elrontani ilyen szörnyűségekkel. Még szerencse, hogy nem karácsony előtt állt ellő ezzel a badarsággal. Gondold el, mindenki tömi magába a finom falatokat, te meg ketózgatsz ilyen vackokkal.
2023. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Baromság, a háziorvos a nőklapjából tanulta csak a dietetikát.
2023. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

Mit olvastál róla kérdező, miért káros? Mert én ezzel fogytam le.


Szerintem az 50 kg túlsúly jóval károsabb.

2023. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A sok zsírt olvastam,hogy káros, de még magas volt a CRP-szintem is, és a doki szerint ez ettől le fog menni, egyelőre nem kapok gyógyszert
2023. ápr. 9. 10:08
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Értem. Köszönöm, hogy válaszoltál. 🙂


Sok zsírt úgysem fogja bírni a gyomor, szóval annyira nem is fog kárt okozni.


De a helyedben én kikernem egy dietetikus véleményet is, és megkernen, állítson össze egy neked személyre szabott étrendet.


És ügyes leszel, menni fog! Sokkal jobban fogod érezni magad egy év múlva ilyenkor, ez lebegjen a szemed előtt. 🙂

2023. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elvileg a dokim az ilyenekkel foglalkozott, össze is írt nekem 2000kalóriás étrendet!
2023. ápr. 9. 10:32
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Kizárt, hogy egy háziorvos ketót javasolt és étrendet írt neked össze, nem hülyék.
2023. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát pedig de :D
2023. ápr. 9. 11:07
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Nincs olyan orvos aki ketogén diétát írna fel. Egészségtelen annyi zsír. Amúgy nem fogyás céljából lett kitalálva hanem epilepsziás betegeknek(főként gyerekeknek), de nekik sem azért, hogy azzal fogyjanak
2023. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!