Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb kollagén?...

Melyik a legjobb kollagén? Érdemes megvenni a túlárazott Manker kollagént? Többi lent!!

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék “nagyobb” súlyt szeretnèk leadni de már az elején szeretnék kollagént szedni hogy a börömön segítsen.

L/23


2023. ápr. 17. 10:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó az olcsó is, viszont ne várj olyan nagy csodákat. Ha sok a túlsúly akkor eheted dobozzal is, nem fog olyan mértékű változást adni
2023. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nincsen releváns szakmai bizonyíték azzal kapcsolatban, hogy az étrendi porok formájában megivott kollagén kiegészítők bármilyen gyakorlati hatást kifejtenének a bőrszövetre, a hajzatra, az izületrendszerre, az izomrostokra nézve. Egyelőre minden tudományos jel arra mutat, hogy a kollagén por is egyike a fitneszipar pénzlehúzó termékeinek, különösen az ilyen "Manker kollagén" típusú hitvány átverések. Fogyni értelemszerűen a kalóriadeficit által lehetséges (remélem, hogy ezzel tisztában vagy, kérdező), ha a fogyás pedig túl hirtelen, túl drasztikus, vagy csak szimplán nagy mértékű, akkor az ennek nyomán jelentkező bőrfelesleg elkerülése se kollagén porral, se semmi egyébbel nem eliminálható.
2023. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
"Sajnos nincsen releváns szakmai bizonyíték azzal kapcsolatban, hogy az étrendi porok formájában megivott kollagén kiegészítők bármilyen gyakorlati hatást kifejtenének a bőrszövetre, a hajzatra, az izületrendszerre, az izomrostokra nézve." Ez még hozzád képest is különösen nyakatekert fogalmazásra sikerült, jól bele is zavarodtál a magyar nyelvbe :D
2023. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

"hozzád képest is különösen nyakatekert fogalmazásra sikerült"

Elolvastam még egyszer a mondatot, és olyan nagyon nagy stilisztikai hibát nem véltem benne felfedezni. A fő profilom egyébként a dietetika és a sportelmélet, nem a nyelvtan, de még így is azt gondolom, hogy jobban fogalmazom, mint a kommentelők 95%-a. Örülök, hogy a válaszomban mindössze filológiailag tudtál belekötni. A szakmai részéhez lövésed sincs, és ez frusztrál téged, igaz?

2023. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
"A szakmai részéhez lövésed sincs" eléggé mellélőttél, engem csak a lekezelő, magas lóról érkező stílusod frusztrál (az is csak ritkán, már megszoktam, többnyire csak figyelmen kívül hagyom), amivel itt azokat kezeled, akik segítséget kérnek, és úgy érzed muszáj velük bunkó stílusban közölni, hogy ők mennyire hülyék, te meg mennyivel okosabb vagy (ha azt kérdezed, az itteni kérdés alatt hol voltál bunkó, akkor sehol, általában szoktál az lenni a feminázással stb.) - ezenkívül pontosan tisztában vagy azzal, hogy nem kell, sőt teljesen felesleges itt szakmai nyelvezettel fogalmaznod, elég, ha érthetően elmagyarázod, de hát nyilván muszáj felsőbbrendűnek mutatkozni.
2023. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Jó, hát a nullára való lepontozással a résztvevők eléggé egyértelműen kifejezték, hogy milyen stílus a megfelelő nekik, akkor tehát nyugodtan folytasd a gúnyolódást a kérdések alatt, ezt szeretik, biztosan nagyon hasznos is - én kérek elnézést, neked van igazad.
2023. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a myproteines halkollagént eszem, de elég drága. 30 kiló fogyásnál meg már kb csak pszichés jelentősége van.
2023. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Annyi biológiát nyilván tanultál az iskolában, hogy a kollagén, mint fehérje, az emésztőrendszerben aminosavakra bomlik és az aminosavak szívódnak fel a vérbe és jutnak el a sejtekhez. Ott meg az lesz belőlük, amire az adott sejtnek éppen szüksége van. A szarvasmarhák vérét ivó afrikai maszájoknak nincs több vére, mint más törzsekbe tartozóknak.
2023. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Gal marha és halkollagén peptidek. Meg a természetes forrásból származó bone-brooth
2023. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Én is észrevettem, amit a 4pipás kolléga: van itt ez a magát dietetikusnak valló (bár ezt sose írta le, csak annyit hogy egyetemre járt és évekig foglalkozott dietetikával-tán nem lett meg a záróvizsga? :D -) emberke, aki totál felismerhető, pedig csak pár napja lógok ebben a topikban.

A sablonja:

1.minden ami a kérdésben szerepel baromság

2.a női lapok kiemelése (mondjuk már legalább a Dívány.hu-t is felvette a repertoárba a Femina mellé)

3.az év kiemelése (,,2023-ban ilyenekben hinni’’)

4.szakzsargonnak tűnő,de időnként mellétrafált kifejezések

5.tanulmányok emlegetése,de soha egy sem kerül belinkelésre,alaposabb ismertetésre


Bocs de röhej,random visszamentem vagy 20oldallal régebbre,rákattintottam véletlenszerűen egy kérdésre,és ott is megjelentél. Komolyan,diplomázz már le,fejezd be a szakodat aztán valós pácienseknek produkálhatod magad. Vagy ne legyél már ennyire felismerhető.


Kérdező: hasznos a kollagén, be lehet vinni 24-48órán át főzött csontlevessel (bele jó sok porcos darab),de egyszerűbb a por. Ezt a gyakorlatban is abszolút tapasztalni, hogy segít. Nem kell 10-20ezres fajta,a Jutavites például nagyon jó ár-érték arányú.

2023. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!