Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok tovább, mégis azt...

Nem fogyok tovább, mégis azt látom, hogy sokkal szálkásabb vagyok napról napra?

Figyelt kérdés

Stagnál a fogyásom, legalábbis 12 hét alatt 8kg ment le, viszont az utóbbi 1 hónapban másfél kg mínuszt mutat a mérleg, illetve 2 hetes távlatban átlagolva nem nagyon változik a súlyom.


Ennek ellenére új erek jelennek meg a bicepszemben, és azt látom, hogy sokkal szálkásabb vagyok hétről hétre, hiába a mérlegen nincs változás.


Izmot építeni tudom, hogy zéró esélyem van deficitben és nem is hiszem azt, hogy izmot építek, de akkor mi lehet ennek az oka? Van ennek valami tudományosabb magyarázata?

Még csak arról sem lehet szó, hogy a víz ingadozna bennem és valójában fogyok, mert 2 hetes távlatot nézve átlagolva a súlyom tizedesjegy pontosságú.



2023. máj. 10. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
8%
Örvendezz neki, pár hónap múlva, már úgysem lesz ilyen...
2023. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!