Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hàny kg-tól kerül be az ember...

Hàny kg-tól kerül be az ember a kórhàzba? Èn màr kezdek ott tartani? 17/L

Figyelt kérdés
170 cm /43 kg vagyok ès szörnyen nyüzögènek èrzem magam. Mindig, ha megyek közössègbe, folyton èn vagyok a legsovànyabb, de màr nem csinosan, inlàbb csúnyàn sovàny vagyok. Az elmúlt időszakban valahogy nem volt gyomrom az ètelhez, ezèrt fogytam ès egyre megyek lefele. Fèlek, hogy kórhàzba fogok kerülni. Az èn magassàgomhoz kèpest hàny kg-tól kerül az ember kórhàzba? Lassan màr tènyleg ott tartok, hogy odakerüljek?
2023. jún. 7. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem inkább azt kérdezed, hogyan tudsz segítséget kérni?


Bár valahogy gyanúsak nekem ezek a 17 éves, testképzavaros lányok itt Gyakorin...

2023. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Lehet, hogy valaki ekkora magasággal és testsúllyal is tökéletes, egészséges életet él, úgyhogy nem a kg-tól függ, hanem az élet minőségedtől.


Ha rosszul vagy sokat, nem működik az emésztésed, fejfájós vagy stb. akkor bizony változtatnod kell.


Keress olyan ételeket amelyeket szívesen fogyasztanál (magas kalóriatartalmukat, pl. mogyoróvaj), illetve sportolj rendszeresen (kardiót csak mértékkel).

2023. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Nem értelek. Te is érzed, hogy baj van, akkor miért várod meg, hogy vigyenek? Menj magadtól. Nem rögtön kórházba az elfekvőbe, hanem szakorvoshoz.
2023. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Szüleid mit szólnak ehhez?

Ehhez a magassághoz kb 60 kg-nak kéne lenned. Tehát borzasztóan sovány vagy. Talán menzeszed sincs már. Szóval orvosi segítséget kéne kérni. Mondjuk az pozitív, hogy te is látod, hogy rossz úton haladsz.

2023. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
35%
Fordulj orvoshoz,addig is öltözz vastagon
2023. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Rendelj hambit, ne itt kérdezgess...
2023. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szüleid mit szólnak ehhez?"

. Hagyjuk ezeket a teljesen racionális, helyénvaló kérdéseket. Ez már nem az első 17 éves, kórosan sovány kérdező, aki teljesen irracionális sztorival áll elő. Erre utaltam az első válaszomban.


Majd jön olyan sablon szöveggel max, hogy "nem érdekli őket" stb.

2023. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2023. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem vittek pszichiáterhez a szüleid??? Döbbenetes! Mért nem eszel? Ha nem kezdesz el azonnal enni (naponta többször kis részletekben, tápláló dolgokat plusz gyümölcsöket), napokon belül életveszélyes állapotban fognak kórházba szállítani. Egyáltalán menni, tanulni tudsz még?
2023. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Testvérem 160 cm és 43 kilóval már kórházba került anorexia miatt. 38 kiló volt amikor a szervezete összeomlott, meghalt. 16 éves volt.
2023. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!