Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nagy a hasam? 24/L...

Tényleg nagy a hasam? 24/L (képekkel)

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap egy kissé kellemetlen szituációba kerültem. Egy rendezvényen jártam, ahol összefutottam egy régi ismerőssel, aki gratuált nekem a babához, én meg enyhén meglepődve mondtam neki, hogy sajnos az kizárt, hogy per pillanat terhes vagyok. Egy ideig eléggé kínos volt, de aztán elvicceltük a dolgot, hogy csak "foodbabym" van, így végül nem maradtak bennem negatív érzések ezzel kapcsolatban, később már nem is foglalkoztam a dologgal. Azt tudni kell, hogy egy (a képeken is látható), feszülősebb ruha volt rajtam.


Viszont reggel csak elkezdett foglalkoztatni az eset, úgyhogy megnéztem, hogy mit is láthatott tegnap az az ismerős. A tükör előtt konstatáltam, hogy ez bizony nagy, legalább is nagyobb, mint volt. Ráadásul reggel a fotók üres hassal készültek, tehát tegnap jócskán megtelve tényleg egy terhes kismamával vetekedhetett.


Mit gondoltok, ez már tényleg nagy, vagy megfelelő öltözködéssel elrejthető?



2023. jún. 9. 11:06
1 2 3 4 5
 21/50 NTBS ***** válasza:
12%
Nem nagy.
2023. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
4%
Csinálnék neked gyereket :)
2023. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
18%
Dehogy nagy. Az nem itt kezdődik, hidd el.
2023. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
28%
Aki szerint ez a has nagy, az beteg.
2023. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem gáz? Maradhat ilyen?
2023. jún. 9. 17:45
 26/50 anonim ***** válasza:
11%
Nyugodtan maradhat,sőt, én pl ettől látom vonzónak.
2023. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim válasza:
85%
Szerintem rossz a testtartásod. Próbáld meg kihúzni magad.
2023. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
14%

Egyáltalán nem gáz

Nem tudom mit látott

2023. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
77%
A nem vagy túlsúlyos, sőt kifejezetten vékony vagy, de a hasad az valahogy nem illik a képbe. Nem kimondottan nagy, de a testalkatodhoz képest picit nagy, illetve jobban kitüremkedik mint kellene. Ami nem vészes, de szerintem is könnyen gondolhatja azt valaki, hogy terhes vagy. Tudom nincs helyi zsírégetés, de hasizom erősítő gyakorlatokat javasolnék.
2023. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
93%
Én azt mondanám, hogy van hasad, de nem nagy a hasad. De amúgy ha szerinted régebben kisebb volt, akkor érdemes elgondolkodni, hogy mi lehet az oka a változásnak. Mármint, változtak az étkezési szokások, kilóban is többet mutat a mérleg? Vagy esetleg puffadsz? Szóval most szerintem itt nem az a kérdés, hogy "tényleg nagy a hasam", hanem az, hogy miért nagyobb, mint volt, mi változott.
2023. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!