Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek vagy min változtas...

Mit kezdjek vagy min változtassak ha megállt a fogyás?

Figyelt kérdés
Sajnos egy dologról tudok amiről le kéne szokni,ez az esti evés.De valahogy nem megy.Bár muszáj lesz.Kalóriaszámolással próbálkozom (de még nem tudom pontosan mennyit kéne enni) és mozogni is mozgok,bicikli meg séta(eddig ekkora súlyal mást nem nagyon tudok)Meg hát elég lusta is vagyok:( nagyon keveset fogytam és még az elején vagyok nagyon.2 kgt fogytam de visszajött.Nem tudom mit csinálok rosszul az éjjeli evésen kívűl
2023. jún. 15. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Pedig utána kellene nézned, hogy mi a kalóriadeficit, enélkül nehéz lesz. 2 kg meg semmi, főleg, ha vissza is jött.
2023. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kalóriaszámolással próbálkozom (de még nem tudom pontosan mennyit kéne enni"

Amíg nincs egy konkrét kalkulátor a kezedben, nem vagy tisztában a kalóriabeviteleddel, nincsen konkrét kalóriakereted, addig nyilván nem kell csodálkozni, hogy a fogyásod ennyire véletlenszerű. Olvasd el ezt a cikket, és használd a benne található kalkulátort:

[link]

2023. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Mit csinálsz rosszul? Mindent.

Tudni kellene mennyi kalóriát használsz fel, és annál kevesebbet bevinni. Ha ez megvan, lesz fogyás.


Az nem fogyás, hogy némi koplalással lehajtottál magadról két kiló vizet.

2023. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem első körben ne változtass semmin, egyél annyit mint korábban, viszont mindent mérj le mondjuk két héten keresztül, majd ezeket vidd fel egy erre alkalmas appba (kaloriabazis, yazio es tarsaik)


Ha ezzel megvagy, látni fogsz egy napi kalória mennyiséget, legyen ez mondjuk 3000 a példa kedvéért.


Fogod magad és visszaveszel 5-600 kcal-t (továbbra is folytatod a mérést és ezek rögzítését). Újabb 2 hét elteltével megnézed hova megy a mérleg (remélhetőleg fogyni fogsz 1kg körül) ha bejött, folytatod amíg el nem éred a kívánt testsúlyt, ha újra beállna a fogyás, akkor újra játszod ezt.


Egyébként az esti evéssel nincs különösebb baj, én is a vacsorámat helyezem előtérbe, rendszerint 9 után, fél 10 körül van, és ez tartalmazza a legtöbb kcal-t a napi 3-4 kajából.

2023. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem megállt a fogyásod ,hanem el sem indult.

2kg az nem fogyás, pláne ha nagy a túlsúlyod.


Első körben a nassolást szüntesd meg.

Aztán legyen meg a napi 2l víz.

Majd csökkentsd a kenyér, a tésztafélék mennyiségét.


Közben vigyél rendszeres mozgást az életedbe.

Ne egyik napról a másikra akarj egy teljesen más étkezésre/életmódra átállni, mert rohadt nehéz lesz.


Ha van rá mód, menj el a háziorvoshoz majd egy dietetikushoz és csináltass egy mintaétrendet.

2023. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Több mozgás kevesebb táplálék.
2023. jún. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!