Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen munka számít aktív...

Milyen munka számít aktív fizikai mozgásának?

Figyelt kérdés

Gondolok itt; pakolás hány kilotol számít nehez fizikai munkának?

N/20



2023. jún. 22. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet válaszolni. Van, akinek egy 10kgos doboz cipelése is intenzív, és van, akinek ez meg sem kottyan.


Ha valami kalkulátor miatt kérdezed:

A kalkulátorok az esetek 90%-ban csak egy iránymutatók, de semmiképp se vedd szentírásnak azt, amit ott látsz. Egyél X kalóriát 2 hétig, és figyeld meg a súlyod változását. Ha elégedett vagy, folytasd, ha nem, akkor változtass.

2023. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Például szerelői. De nem a szalag mellett ülős fajta, hanem ahol mászkálni, mozogni, erőlködni kell.
2023. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kalkulátor, hanem “betegség” miatt kellene mozogjon heti 3szor ami nem tűnik soknak, de sajnos sokat dolgozok nem tudom, hogy mikor tudnék időt szakítani úgy hogy energiám is legyen és mivel fizikai munkát végzek, nem nehéz, de nekem azért egész nap megterhelő gondolkodtam, hogy beleszámít-e
2023. jún. 22. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
ha neked megterhelo akkor fizikai munkanak szamit.
2023. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a favágás,bányász meg az ilyenek számítanak nehéz fizikai munkának.Az ilyen álló munka,pakolászás szerintem inkább mérsékelt.
2023. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!