Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindent beleadok, mennyit...

Ha mindent beleadok, mennyit fogyhatok le 1 év alatt? 160kg/170cm F

Figyelt kérdés

2023. jún. 30. 09:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kb 40-50 kg-t, de nagyon fontos a fokozatosság, hogy ne lógjon a bőröd. Hagyj időt a szervezetednek a regenerálódásnak.
2023. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%

Heti 1-2 kg a realis, de ilyen nagy feleslegnel az elejen rengeteg kg-lemegy. Az elsö par honapban legalabbis.

1 ev alatt, szerintem a te esetedben ilyen 50 kg, ha minden beleadsz lemegy, de lehet több is.

Szerintem ami a legfontosabb,hogy nagyon figyelj a VIZ fogyasztasra!!! Napi 4-5 liter siman lehet. Mas folyadekot, üditöt, energiaitalt, semmit ne igyal. Segit a fogyasban, es a böröd visszahuzodasaban is. Bar azt ne feledd, ekkora felesleggel sajnos biztosan lesz olyan testreszed ahol logni fog a böröd.

2023. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Lehetetlen hogy teljesen lefogyjak 1 év alatt?
2023. jún. 30. 10:02
 4/25 anonim válasza:
100%

Mit jelent a teljesen lefogyjak? Mi lenne a szamodra idealis testsuly?

Gondolom meghizni se 1 ev alatt sikerült...

2023. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
70-80kg? Kb ami a magasságomhoz jó
2023. jún. 30. 10:09
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én februárban kezdtem, azóta leadtam 30 kilót. 122 voltam.
2023. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

A "teljesen lefogyjak" azt jelentené, hoyg éhenhaltál!

Másrészt mennyi idö alatt sikerült ennyit hízni? Egy ÉV?? Mert szerintem inkább 5-10!

A normál súlyod 75-85 kg között lenne, ez kb 80 kg fölösleget jelent. Ezt másfél-két év alatt reális leadni, ahol az elsö évben az 50 beleférne. Ennél többet csak koplalással tudnál fogyni, amivel egyrészt tönkreteszed magad, másrészt késöbb hamar visszahízod az egészet, másrészt ha túl gyorsan fogysz, a böröd nem tudja követni a fogyást.

Ha 50 kg-mal kevesebb vagy, a változás már akkor is nagyon jelentös, és ha tartós eredmény a célod, akkor ne akarj többet ennyi idö alatt.


A másik kérdés, hogy milyen módon akarnál fogyni, különbözö "diétákkal" nem lesz tartós eredményed! A kalóriaszámolás + sport ad tartós eredmény, emellett ezzel megszoksz egy egészségesebb életmódot is

2023. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Mi ez a sietség?

Ha 10-20 éveken át nem törődtél a súlyoddal, akkor most miért 1 év alatt akarod megváltani a világot?

Türelem és fokozatosság. Ha 3 év alatt adsz le 80 kilót, az is már a szenzációs kategória. Állj be egy olyan ÉLETMÓDRA, ami kínszenvedés nélkül is tartható hosszútávon, és meglesz az eredménye.

2023. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%

70-80 kilót egy év alatt nem fogsz leadni.

Mellesleg megtartani sem ártana, az sem egy hirtelen egy éves projekt lesz...

2023. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom miért kell sietni, ugyanis azt az életmódbeli változást, tehát az egészséges ételekre váltást és a sportot fent kell tartani az után is hogy lefogytál. Sport nélkül meg egészségtelen kajákkal utána visszajön mind, meg még több is a leadott kilókból... Szóval kezd el, és csináld. Bármennyi idő alatt adod le, nagyon szép teljesítmény lesz!
2023. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!