Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Metropolitan diétával probalko...

Metropolitan diétával probalkozatatok már?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatod vele, meddig csináltad, mennyit fogytal?

Ha azt írod, hogy hülyeség az nem tapasztalat.



#Metropolitan #Villamdieta
2023. júl. 1. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. :P
2023. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Cseles-cseles :D
2023. júl. 1. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt a Metropol nevű újságban olvastad? Mert kb. annyira lehet komoly.😆
2023. júl. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Maria Callas is ezt csinálta --- (ez nem igaz, ő bélférgeket alkalmazott, ez köztudomású)


A Metropolitan diéta híres (főleg amerikai) szinésznők diétája volt a hatvanas években, ma már inkább csak a múlt idő jellemzi. Sok más egykor divatos fogyókúrával együtt feledésbe merült.


Naponta azonos étrend:


Reggeli

1 csésze kávé mézzel és tejjel, 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér nagyon kevés vajjal, egy grillezett gyümölcs (alma, körte).


Ebéd

Az alábbiak közül választhatunk:

- 125 g sovány hús

- 250 g főtt hal

- 1 tojás zöldsalátával

- 250 g rántás nélküli főzelék


Vacsora

Az alábbiak közül választhatunk:

- 125 g grillezett belsőség (velő, szív, vese, vagy máj), fél csésze száraz rizs

- 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér, olaj nélkül készült saláta, 1 gyümölcs


Havonta egy alkalommal tarthatunk ilyen tipusú diétát.

Fogyás 2 kg.


- tehát magyarul fogysz vele 2 kg-t - ami egy laza kulázással elérhető amúgy - de gyakorlatilag koplalsz. Házi feladat: Hány kiló fog visszajönni a "leadott" 2 helyett?

2023. júl. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3, igaz, nem ezt, de hasonlót csináltam két hétig, amikor úgy döntöttem, vége a hízásnak. Nekem kellett, mert agyban megadta, adni addig nem volt még, hogy képes vagyok arra, hogy szabályt kövessek az étkezésben, hogy rendszer legyen benne, hogy ne nyúlkáljak egész nap hűtőbe. Nem ettől vártam a fogyást, ettől vártam (és kaptam meg) a megerősítést, hogy nem leszek egész nap éhes és meg tudom csinálni.
2023. júl. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3as: aha ott és közben szaunáztam, hogy egy nap alatt 5kg fogyjak


5ös: mennyit fogytal 2 hét alatt?


2kg akarok fogyni lefogytam négyet 5 hét alatt de mar nincs türelmem

2023. júl. 2. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:
6, én több méretet fogytam, kb két év alatt, 46-ról 38-40-re, de nincs mérlegem, sose mértem magam. Két hét alatt mondjuk akkor se mértem volna, ha van mérleg
2023. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6:

Az elég szomorú, ha nincs türelmed, a tartós fogyás időbe telik. Nekem 2 hónap volt, mire 4-500-as kalóriadeficitben leadtam 5 kilót. Napok, meg hetek alatti fogyást el kell felejteni!

2023. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért ez legyen a legszomorúbb dolog amit el tudsz képzelni.


Semmi nincs abban ha kipróbálom csütörtökig így mennyi megy le és mennyi jön vissza 3 napba nem sérül bele az ember. Ahhoz képest ez még viszonylag kiegyensúlyozott diéta az emberek teljes koplalást is csinálnak meg minden hülyeséget.

2023. júl. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!