Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért eszem többet, ha reggeli...

Miért eszem többet, ha reggelizek?

Figyelt kérdés

Ha kihagyom a reggelit, amit amúgy egész jól is bírok, kb 11kor leszek kicsit éhes és a munkában délben van az ebédszünetem, akkor jól tudom tartani a kcal keretet. De ha eszem délelőtt, akkor bukta. Akkor már eszem mindent. Édeset, sósat, többet, többször, mint kellene.


Ez miért van?


2023. júl. 26. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg nem a megfelelő dokgot reggelized. Mit szoktál?
2023. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sokáig volt ez, amíg zabkását reggeliztem. Aztán megvilágosodtam 😀 Inkább fehérjedús reggeli kell, sok zöldséggel- így nem szoktam túlenni magam.
2023. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2%
Azert, mert akaratgyenge vagy es nem birod megallni az evest. Ezert lettel tulajdonkeppen kover is, de csinald csak tovabb, senkit nem zavar rajtad kivul. Nagyon sok a kover ember, most egyel tobb, nem szamit.
2023. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Zabkása, szendvics, protein palacsinta
2023. júl. 26. 15:36
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, amikor itthon vagyok, és nem érek rá reggelizni, szinte egész nap kibírom kaja nélkül...viszont ha reggel eszek, akkor muszály délben és este is. Én is ilyen vagyok. Tanácsot adni nem tudok, de legalább tudod, hogy nem vagy egyedül.
2023. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

en szerintem nem kell eröltetni azt ami nem megy. Minek valtoztatni azon ami müködik..? Ennyi.


Egyebkent enis ilyen vagyok. Pedig en nagyon egeszsegesen eszek....a reggelim is anno az volt mindig de utanna mar beindul ez a na akkor most reggeli volt nemsokara ebed es mar 11.00kor kopog a szemem...


Ha nem reggelizek, kavezok delelött sokat iszok szuperul birom enis 12.00ig legalabb. Söt utanna akkor mar ebedre sem vagyok olyan nagy gyomru hogy csomo bele fer.


Nekem ez igy jo.

2023. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Azért, mert a te szervezeted is így működik!


Ezt én is így tapasztaltam.


Én reggel sosem vagyok éhes, aztán egy időben elkezdtem reggelizni életmódváltás miatt, merthogy "a reggelit sosem szabad kihagyni, az a legfontosabb étkezés, főleg a fehérje, tojás, zabpehely, müzli" (utálom) blablabla", aztán meg nem éreztem jól magam, és én is éhesebb voltam, hamarabb megéheztem, mint mikor nem ettem semmit, úgyhogy azóta megint nem reggelizek és így nap közben sem érzek az evésre akkora késztetést - nekem így jó!


Te is tedd azt, ami neked jó! Ahogy jobban érzed magad.

2023. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Zabkásától és protein palacsintától még én sem laktam.jól soha. Szendvicstől ogen, ha volt benne elég fehérje, zsír, teljes kiorles es melle zoldaeg.ha ez nincs meg, ne csodalkozz hogy ehes vagy
2023. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyaneg nekem is
2023. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez*
2023. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!