Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most beteg vagyok?

Most beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kell fogyni, hogy miben mennyi kalória van, a makrokat stb. Viszont nem tudok diétázni, nálam mindig az van, hogy koplalok, utána meg hányásig eszem magam, és jó ideje ez megy, tartom is így a súlyom, de nem tudom hogy lehetne ebből kigyógyulni.

2023. júl. 28. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ez kóros. Úgy tudsz ki jönni belőle, ha rendszeresen eszel, naponta többször kis adagokat! Lényeg, hogy legyen változatos, egészséges az étrended. Egyél mindent, de mértékkel!
2023. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

És keress fel egy pszcihológust. Neten is tudsz akár ingyenesen is.

Vannak étkezési zavarra szakosodott oldalak is

2023. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nagyon szeretem az édességet, nem tudok mértéket tartani, nekem az ügy nem megy, hogy megeszek egy két kocka csokit, én ha édességet eszem, én megeszek egy óriás Milkát, vagy akár kettőt. Ezért kell lemondanom az édességről, dehát ugye nem tudok, ezért inkább koplalok, hogy néha teletudjam magam zabálni. Szóval lehet felkeresek egy szakembert.
2023. júl. 28. 22:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez masszív étkezési zavar, falásrohamok! Nem "lehet, hogy felkeresel szakembert", hanem mindenképpen felkeresel szakembert, mert ha cukorbeteg leszel, az egy életre szól. Hogy nem leszel rosszul 27 deka csokoládétól? A több mint fél kiló pedig garantáltan hányás!
2023. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én teljesen jól vagyok utána, sajnos nagyon szeretem az édességet, pl ma reggel is megettem két nagy sütit, és emiatt képes voltam egésznap koplalni, szóval én reggel 10 órától nem ettem semmit.
2023. júl. 28. 22:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát ez: [link]

Valamilyen hiányod van, gondolom, a szüleidtől nem kaptál elég szeretetet.

2023. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az lehetséges 6-os, szerintem amint hazamegyek Magyarországra elkezdek egy terápiát, csak az a baj, hogy mindössze két hónapot tudok otthon tölteni, és nem tudom, hogy ennyi idő alatt tudok e elérni valami változást. Illetve hogy van e értelme így elkezdeni.
2023. júl. 28. 23:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Online is lehet folytatni. Kivel élsz? Mért költöztél ki? Hogy érzed magad? (Szerintem rosszul és magányosan.)
2023. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne táblás csokit vegyél hanem pl egy turorudit vagy bármi ilyen kisebb edesseget. Persze h "kezdőként" nehéz megallni ha ott van egy csomó előtted
2023. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Hány kg vagy? Hány éves és Hány cm magas?

Amit eddig írtál abból nem derül ki sok.mióta csinálod a diétát? Mennyi ideig koplalsz? Falásroham után hánytatod magad? Vagy csak utána koplalsz? Testképpel hogy állsz?


Ha egy két napig nem eszel semmit, attól nem lesz nagy bajod. De nem szabad erre hirtelen enni mert megterheli a gyomrot. Napi 5x egyél elosztott, kicsi adagokban tápláló de egészséges ételeket. Az édességet cseréld ki gyümölcsre vagy fitness szeletre. A fitness szelet nem lesz olyan finom mint egy csoki vagy sütemény,de megadja azt az édeskés ízt amit kívánsz. Ajánlom a kakaósat. Ha nem vagy olyan 50 kg alatt, akkor elkezdthetsz edzeni is.



Előző kommentemben leírtam hogy vannak internetes oldalak , hotlineok. Linkelek párat, van közte full ingyenes is.



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]

2023. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!