Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zavar, hogy van egy pici...

Zavar, hogy van egy pici alhasam, milyen mödszerrel tudnám leadni? (Képpel, 21/n)

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 18. 18:53
1 2
 11/17 hosszúhajú ***** válasza:
9%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


nézd meg a képet és a hozzászólásokat...

2023. aug. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
22%
Nekem bejön!😉
2023. aug. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

1. tartáshibás vagy

2. hová aarsz fogyni? MINDEN nőnek van alapból kis zsírpárna, ugyanis az védi az elsődleges nemi szervünket, szóval azt ne akard lediétázni, mert aztán menzeszed sem lesz

2023. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy tartashiba vagy siman csak puffadsz az teljesen igy jon ki

Esetleg csak tobbet ettel vacsira

Puffadas megelozheto ha tobbszor eszel kis adagokat, eleg rostot eszel de nem tulzasba vitt adagot

Iszol sok vizet de nem egyszerre

Es esetleg van akit a tejtermekek gluten hasonloak is puffasztanak, neked kell kitapasztalni, hogy mik ezek az etelek

Ha háj és zsir lenne nem ilyen kerek lenne az alhasad hanem petyhüdt “hullámosabb” nem ilyen feszes

Szerintem csak probalj az etkezesre figyelni es megoldodik ez a problemad

Azt meg fogadd el, hogy egy kisebb pup ott mindig lesz mert ez genetika, ott a mehed, amit ha azt akarod , hogy mukodjon nem lehet teljesen teljesen papirlapos a tested mert az azt jelentene hogy 10% alatt van a testzsirod=megszunik a menzesz

De egyebkent szerintem csak puffadas ez az egesz es egy jo etrenddel jobban fogod erezni magad

2023. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14:


Egyébként elég sokszor szoktam puffadni meg felfújódni.

2023. aug. 20. 21:15
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt minden nő szokott, akinek van már ciklusa. Ez nem hízást jelent akkor se.
2023. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22%
zsir csak a disznajon van emberen izom meg bor.
2023. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!